1/8 finału Ligi Mistrzów. Bonus bez depozytu, obstawianie bez podatku + cashback 550 zł!

Gdzie odebrać bonusy na 1/8 finału Ligi Mistrzów? Podpowiadamy, na jakich stronach dostępne są bonus bez depozytu, obstawianie bez podatku, a nawet najwyższy w Polsce cashback do 550 złotych!

1/8 finału Ligi Mistrzów. Bonus bez depozytu, obstawianie bez podatku + cashback 550 zł!
1/8 finału Ligi Mistrzów. Bonus bez depozytu, obstawianie bez podatku + cashback 550 zł!

Typy na Ligę Mistrzów. Gdzie bonus bez depozytu?

Atletico – Liverpool, Napoli – Barcelona, Chelsea – Bayern i wiele więcej – w tej edycji Ligi Mistrzów już na etapie 1/8 finału Ligi Mistrzów nie będzie brakowało solidnie zapowiadających się meczów. Typerzy analizują i wymyślają typy, a my sprawdzamy, gdzie można postawić je z dobrym bonusem!

Jeżeli jeszcze nie ma ktoś konta u legalnego bukmachera STS, może je założyć za darmo na www.STS.pl i tym samym odebrać 29 PLN bez wpłaty własnej! Bonus bez depozytu przyznawany jest jako freebet i można wykorzystać go natychmiast po zapisaniu się do obstawiania na tej stronie.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Aby zgarnąć od STS bonus bez depozytu, należy przy rejestracji konta wpisać kod promocyjny BETONLNE. Tylko on gwarantuje uzyskanie 29 PLN bez depozytu – dla pozostałych graczy dostępna jest jedynie standardowa oferta!

Nowi klienci marki STS mogą również liczyć na bonus za pierwszy depozyt. Na stronie www.STS.pl prezent tego typu to 100% aż do 1200 PLN. Jak to działa? Im więcej wpłacamy, tym więcej zyskujemy. Na przykład: wpłata 1000 PLN to 1000 PLN bonusu i tak dalej, i tak dalej!

  1. Gracz rejestruje się z kodem BETONLINE na www.STS.pl
  2. Odbiera 29 PLN bez depozytu
  3. Dokonuje wpłaty
  4. Zgarnia 100% przelewu aż do kwoty 1200 PLN!

Właśnie tak zakłada się konto z bonusem w STS. Możecie sprawdzić cały proces już teraz:

Liga Mistrzów obstawianie bez podatku

Legalny bukmacher, który pozwala na obstawianie bez podatku? Tak, to jest jak najbardziej możliwe! Już teraz każdy może sprawdzić, jak działa strona internetowa www.Betfan.pl, a w niej do zgarnięcia aż 14% wygranych więcej niż w tradycyjnych okolicznościach!

Jeżeli zależy nam na tym, by grać bez podatku, na ten moment to właśnie Betfan jako jedyny oferuje tę opcję przez cały rok, a nie jedynie w wybrane dni. Co najważniejsze, dostępne jest to dla wszystkich, a nie jedynie dla najbardziej aktywnych typerów.

Aby założyć konto w Betfan, wystarczy wypełnić krótki formularz na www.Betfan.pl. Przy rejestracji można wykorzystać kod promocyjny BETFAN, który daje aż 100 PLN jako zakład bez ryzyka!

Betfan pakiet pudziana - 3100 PLN na start!
Betfan pakiet pudziana – 3100 PLN na start!

A to jeszcze nie wszystko! Bonus powitalny Betfan to łącznie nawet 3000 PLN – takiej sumy na próżno szukać na innych stronach do obstawiania!

Kod promocyjny Betclic KOD550 – cashback 550 zł na start!

Brak konta na stronie www.Betclic.pl? Teraz przy zakładaniu konta można wpisać kod promocyjny KOD550, a dzięki niemu do zgarnięcia jest bonus w postaci cashbacku. To najwyższy prezent tego typu w naszym kraju!

Cashback umożliwia zagranie bez ryzyka pierwszego kuponu u bukmachera. Stawiamy 200 złotych, a jeśli typ nie wejdzie – otrzymamy pełny zwrot stawki, czyli 200 zł! Wszystko to dostępne dla każdego nowego gracza, ale tylko z kodem KOD550!

Marki Betclic nikomu przedstawiać nie trzeba. Znajdziemy w niej bogatą ofertę nie tylko na piłkę nożną, a dodatkowo możemy liczyć na masę bonusów, promocji i legalne transmisje meczów za darmo:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie