1 liga : Unia Tarnów – Ostrovia Ostrów ( typy i zapowiedz)

Do bardzo ciekawego spotkania  dojdzie dzisiaj w Tarnowie , którzy podejmą u siebie zawodników Ostrovi Ostrów. Spotkanie od godziny 16:00 w stacji n sport. Obstawiam w tym pojedynku handicap w stronę gości +4,5 po malym kursie 1,37. Jeszcze z rana można było łapac taki handi +2,00. A to dlatego że w zespole gości zabraknie najlepszego zawodnika Tungate.

żużel typersi

Sytuacja Tarnowian  jest fatalna , po 4 spotkaniach , maja 4 porażki, Juz w pierwszej kolejce kontuzje ze swojej winy odniosł Iversen, dzisiaj on wróci do składu ale niewiadomo jak zaprezentuje się po kontuzji. Jednak w dzisiejszym spotkaniu nie wystapi ich lider Tungate,w lidze Duńskiej upadł na tor i wylądował w szpitalu na badaniach, jeśli tak będzie widmo spadku do 2 ligi bedzie zaglądać w oczy Tarnowian gdyż w takim przypadku przewiduję ich porażkę. Jeśli tarnowianie chcą liczyć na zwycięstwo, bardziej skuteczni niż w poprzednich spotkaniach muszą być pozostali zawodnicy, głównie Mroczka, Koza oraz juniorzy Rempała i Konieczny.

Ostrowianie jak dotąd rozegrali tylko dwa pojedynki oba też przegrali, jednak byli bardzo blisko zwycięstwa w Bydgoszczy. Ich sytuacja kadrowa jest zdecydowanie lepsza. Klindt Walasek Gapiński  czy Berntzon uczestnik cyklu GP. Głównie on musi sie poprawić. Ostrowianie będą chcieli wykorzystać problemy kadrowe i odnieść zwycięstwo w Tarnowie. Juniorzy Szostak Krawczyk są porónywalni do Tarnowskich. Zdecyduje dyspozycja dnia.

Kto wygra sobotnie spotkanie, odbije się od  dna. Jeśli sztuka ta uda się ostrowianom, powinni oni złapać oddech bo czeka ich kilka spotkań w krótkim okresie czasu. Jeśli Tarnowianie przegraja , zostanie im walka o baraże bo już się mogą z tego nie wygrzebać.  Typuję 43-47.

Typy

Unia – Ostrovia 2 (+4,5 pkt) @1,37

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie