Bukmacher STS przygotował promocję, w której za obstawianie meczów Bayern Monachium – Borussia Dortmund oraz Liverpool – Manchester City można odebrać część z puli wynoszącej aż 10.000 PLN!

10.000 PLN na hity Bayern - BVB oraz Liverpool - Man City!
10.000 PLN na hity Bayern – BVB oraz Liverpool – Man City!

Konkurs bukmacherski z nagrodami!

Niemiecki klasyk czy może brytyjska walka o szczyt Premier League? Na szczęście, kibice wybierać w ten weekend nie muszą, ponieważ dwa największy hity rozgrywane są w różne dni!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Typerzy na pewno przecierają ręce na myśl o weekendowych hitach. W niektórych z tych spotkań ciężko o wskazanie faworyta, ale przecież dzięki temu można otrzymać większe wygrane!

Konkurs dostępny już teraz na 👉👉www.STS.pl

Legalny bukmacher STS dla wszystkich swoich graczy przygotował konkurs, w którym do wygrania jest część z puli wynoszącej aż 10.000 PLN. Co trzeba zrobić, by mieć szansę na tę nagrodę?

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

STS daje graczom do 10.000 PLN!

Bukmacher bierze pod uwagę kupony zagrane za 21 PLN, w których znajdą się zakłady na mecze Bayern – Borussia oraz Liverpool – Manchester City. Zakłady AKO z dodatkowymi spotkaniami nie będą kwalifikowały się do promocji.

STS rozdaje wszystkim, którzy trafili promocyjne kupony, część z puli 10.000 PLN. Na jednego uczestnika może przypaść maksymalnie pięć zgłoszeń, to jest zakładów za 21 PLN!

UWAGA! Nowi gracze też mogą skorzystać z promocji. Na start mogą też dodatkowo otrzymać aż 29 PLN bez depozytu + 1200 PLN za pierwszą wpłatę!

💰 STS BONUS POWITALNY 2019 💰

  1. Kod promocyjny to „BETONLINE„!
  2. Założenie konta z kodem na www.STS.pl
  3. Odebranie 29 PLN bez depozytu
  4. Wpłata numer jeden
  5. Zgarnięcie nawet 1200 PLN bonusu ekstra!

Bukmacher STS pokazuje mecze online za darmo i w tym przypadku nie mogło być inaczej. Bayern – Borussia transmisja zostanie tu pokazana legalnie i bez jakichkolwiek opłat!

Jak włączyć mecz za darmo w STS? Już teraz można to sprawdzić. ZOBACZ VIDEO:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.