100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?

Czy w eliminacjach do Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji dojdzie do niespodzianek? Klienci STS nie muszą się o to martwić, bo bukmacher oferuje zwrot zagranych stawek aż do 100 PLN!

100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?
100 PLN od STS na eliminacje. Jak odebrać?

Bonus od STS na mecze eliminacyjne. Jak się zapisać?

Oferta specjalna od bukmachera STS została przygotowana specjalnie z myślą o osobach, które do 15 lipca planują obstawiać spotkania eliminacyjne do Ligi Mistrzów oraz Ligi Konferencji. Grają w tych rozgrywkach również polskie zespoły, dlatego też chętnych do typowania na pewno brakować nie będzie.

STS oferuje swoim graczom do 100 PLN zwrotu w przypadku niepowodzenia przy obstawianiu. Zwrot to 15% zagranej stawki (po odjęciu podatku), który można otrzymywać przez cały okres trwania promocji. Nie ma znaczenia czy będziemy grać za duże pieniądze, czy niekoniecznie.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Chcąc skorzystać z tej promocji, należy się najpierw do niej zapisać. Można to zrobić, klikając przycisk „Weź udział” w zakładce poświęconej tej akcji na www.STS.pl.

Obstawianie Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji z cashbackiem

Do akcji specjalnej bukmachera STS zalicza się dowolne kupony SOLO bądź AKO. Można grać zarówno przedmeczowo, jak i na żywo. Ważne jest to, by przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie dotyczyło eliminacji do Ligi Mistrzów lub Ligi Konferencji.

Bukmacher sumuje wszystkie stawki z przegranych kuponów, a następnie przyznaje 15% zwrotu. Maksymalnie można zgarnąć do 100 PLN. Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie, nie trzeba już ich nigdzie odbierać, jeśli tylko zapisało się do promocji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Jeżeli jeszcze nie wiecie, jakie można zagrać teraz typy na Ligę Mistrzów czy nowo utworzony Puchar Konferencji, sprawdźcie nasz portal, gdzie cały czas dodawane są nowe pewniaki!

Jak postawić kupon objęty cashbackiem?

  1. Wejść na www.STS.pl
  2. Wybrać minimum 1 zdarzenie z eliminacji do LM lub Ligi Konferencji
  3. Postawić kupon SOLO lub AKO
  4. Liczą się zakłady pre-match oraz na żywo
  5. Bonus jest przyznawany automatycznie

Przypominamy, że już w weekend sportowe emocje związane między innymi z MMA. Wśród polskich typerów popularne jest obstawianie UFC Vegas 31, podczas której wystąpi Mateusz Gamrot.

Cały czas można zarejestrować konto w STS z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Do odebrania jest 29 PLN bez wpłaty i nawet do 1200 PLN przy I depozycie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie