1liga: Wybrzeże – Orzeł. (typy i analiza)

Kolejna dawka żuzlowych emoccji Wybrzeże Gdańsk podejmować będzie Orła Łódz, wyraznymi faworytami sa gospodarze typuję handicap -6,5 @1,70 w ewinner. Transmisja od 18:30 w n sport.

żużel typy bukmacherskie

Zdunek Wybrzeże Gdańsk zaczął sezon od 3 zwycięstw. Wydawało się że nie można narzekać, jednak gdyby spojrzeć głębiej na początek sezonu, wygląda to już dużo gorzej.  Zwycięstwo w Tarnowie mimo że Tarnowianie jechali bez Iversena nie podlegało dyskusji,  pózniej remis z bardzo osłabionym Rybnikiem jadącym bez Jensena swojego najlepszego zawodnika i srednio przekonowujące zwycięstwoz Polonia Bydgoszzcz która tez jechała osłabiona brakiem Adriana Gały.  Największe kłopoty ekipa Wybrzeża ma na pozycji u 24, co było bardzo widoczne w meczu ze Startem Gniezno. Fienhage, kujbaszew i Gruchalski nie przekonują. Jednak wydaję mi się że czwórka seniorów będzie dzisiaj mocno punktować z ekipą Orła. Gdansk to nadal jest z faworytów do wygrania 1 ligi , i takie spotkania musi wygrywać.

Adam Skórnicki nie ma powodów do narzekań. Dwa razy wygrali na swoim obiekcie w Łodzi, bardzo ważne i cenne była wygrana z Rowem kandydatem do awansu. Ostatnio przegrali w Krośnie 40-49 ale jechali bez jednego ze swoich liderów uczestnika GP saszy Loktajeva. Lideruje Kurtz który w każdym spotkaniu zdobywa  ponad 10 pkt. Luke Becker jest zdedowanie lepszy na pozycji u 24 od zawodnika gospodarzy. jak bedzie wygladać spotkanie duzo bedzie zalezalo od krajowych liderów gosci Kosciucha i Nowaka, jeżeli obaj będą dobrze punktować mecz może być wyrównany. Juniorzy Orła raczej nie maja czego szukac w Gdańsku.

Typy:

Wybrzeże -6,5 @1,70 ewinner

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie