Tylko w Betclic Polska w derbach Manchesteru postawić można na City po kursie wynoszącym aż 2.50! Takich notowań na tę ekipę nie znajdziecie u żadnego innego bukmachera!

2.50 na City w derbach Manchesteru! Boost specjalny tylko w Betclic Polska!
2.50 na City w derbach Manchesteru! Boost specjalny tylko w Betclic Polska!

Boost od Betclic Polska. City z kursem 2.50!

Specjalny Boost od Betclic Polska to możliwość postawienia na derby Manchesteru na dogodnych warunkach. Tylko w ramach tej oferty zagracie na Obywateli po kursie, jakiego na próżno szukać na innych stronach typerskich.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Betclic wycenia zwycięstwo City w niedzielę na 1.60, jednak dzięki opisywanej przez nas promocji kurs to aż 2.50! Gdzie można go znaleźć? Wystarczy wejść na stronę www.Betclic.pl i przejść do zakładki „Super Kursy”.

legalny w Polsce bukmacher Betclic kod promocyjny
Betclic Polska nowy kod promocyjny na rok 2020

Uwaga! Podwyższony kurs dotyczy tylko zwycięstwa City nad United. Nie można postawić na Czerwone Diabły na podobnych warunkach czy zagrać na remis. W ofercie Boost nie są także oferowane „podpórki” czy zakłady na liczbę goli.

Betclic rejestracja i kod promocyjny KOD550 – najwyższy cashback w Polsce!

Do skorzystania z oferty specjalnej nie trzeba się zapisywać. Gracz musi jedynie być osobą zarejestrowaną na stronie internetowej www.Betclic.pl. Jeżeli nie posiadacie jeszcze darmowego konta typerskiego, możecie założyć je nawet teraz, a to wszystko w sposób legalny i do tego bezpłatny!

Aktualny Betclic kod promocyjny brzmi KOD550. Jeżeli ktoś wpisze go podczas zakładania konta, otrzyma na dobry początek najwyższy w naszym kraju cashback. Mowa tutaj nawet o 550 złotych zwrotu w przypadku przegranej w pierwszym kuponie. Można wykorzystać tę okazję, między innymi, do zagrania na weekendowe hity jak derby Manchesteru czy starcie Juventus – Inter!

Betclic to nie tylko obstawianie, ale też darmowe mecze online!

Betclic Polska w swojej ofercie posiada wiele promocji dla regularnie obstawiających typerów. Warto także wspomnieć, że obejrzymy u niego mnóstwo transmisji z wydarzeń piłkarskich. W niedzielę (8 marca) pokazane zostanie za darmo, między innymi, hitowe spotkanie, w którym Juventus zagra z Interem!

Jak obejrzeć darmowy mecz w Betclic? Jeżeli masz już konto na www.Betclic.pl, wystarczy, że zrobisz tak, jak na filmie poniżej:

Boost Betclic można wykorzystać do momentu rozpoczęcia meczu Manchester United – Manchester City, czyli do 8 marca do godziny 17.30. Jeden gracz może maksymalnie zagrać jeden zwycięski kupon. Stawka nie może wynieść więcej niż 25 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus