20 PLN codziennie od bukmachera STS. Jak zgarnąć aż 140 PLN tygodniowo na obstawianie?

Dzięki najnowszej promocji bukmachera STS każdy typer może otrzymać codziennie aż 20 PLN. W tygodniu daje to 140 PLN ekstra, które można wykorzystać na typowanie dowolnych wydarzeń z oferty!

20 PLN codziennie od bukmachera STS. Jak zgarnąć aż 140 PLN tygodniowo na obstawianie?
20 PLN codziennie od bukmachera STS. Jak zgarnąć aż 140 PLN tygodniowo na obstawianie?

Codzienny bonus jako nagroda za aktywność

Bukmacher STS przygotował dla graczy ofertę, w której nagradzana jest typerska aktywność. Kupony promocyjne nie muszą kończyć się spektakularnymi zwycięstwami, jednak ważne jest to, by zostały w ogóle postawione. Pod uwagę brane są tylko zakłady zagrane i rozliczone w ciagu jednego dnia.

Do odebrania jest 20 PLN codziennego bonusu. Bukmacher przekazuje środki maksymalnie w ciągu trzech dni od spełnienia przez gracza warunków oferty. W tygodniu można otrzymać aż 140 PLN, czyli 20 PLN przez siedem dni.

Jakie zakłady są w tym przypadku brane pod uwagę? Liczą się tylko te grane przedmeczowo o kursie łącznym wynoszącym co najmniej 1.85. Kupony muszą być AKO, jednak nie ma znaczenia, jakich wydarzeń dotyczą oraz za ile zostały postawione.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

W ramach promocji można skorzystać z bonusowego obstawiania na mecz Holandia – Polska oraz inne hity Ligi Narodów UEFA, które właśnie przed nami. Przypominamy, że w ten weekend czeka nas również Fame MMA 7.

Bonus 20 PLN od STS – co trzeba zrobić, by go odebrać?

Jeżeli chcemy otrzymać 20 PLN bonusu od bukmachera STS, musimy wejść na stronę www.STS.pl i zarejestrować się w opisywanej promocji. Po wykonaniu tego kroku, nie pozostaje nam nic innego jak obstawiać w taki sposób, by zakwalifikować się do zgarnięcia dodatkowej kasy na grę.

Do oferty wliczają się jedynie kupony przedmeczowe AKO o kursie ogólnym wynoszącym co najmniej 1.85. Nie można grać zakładów LIVE, MaxiKombi, a także obstawiać STS Betgames czy tak zwanych sportów wirtualnych.

Promocja obowiązuje do odwołania, a rozpoczyna się w piątek, 4 września. Podzielona jest na etapy.

Dla nowych graczy aż 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny to „BETONLINE”!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji grać w STS, może zarejestrować konto u tego bukmachera w ciągu paru chwil. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.STS.pl, a nowi klienci otrzymują aż 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i 29 PLN bez depozytu od razu po zapisaniu się do gry!

Przypominamy, że przygotowany przez STS kod promocyjnyBETONLINE” obowiązuje jedynie przy zakładaniu konta. Nie można go wpisać, kiedy jest się już zarejestrowanym typerem.

Prezentem dla nowych graczy jest również bezpieczny kupon w wysokości 20 PLN, który może być wykorzystany w STS Betgames jako coś w rodzaju zakładu bez ryzyka.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie