20 zł za każdą wygraną Świątek w Toronto!

Po nieudanych występach w Wimbledonie i Warszawie Iga Świątek wraca do gry. 10 sierpnia najlepsza tenisistka świata rozpocznie walkę o wygraną w ATP Toronto 2022. Fortuna przygotowała promocję z tej okazji.

20 zł za każdą wygraną Świątek w Toronto!
20 zł za każdą wygraną Świątek w Toronto!

Bonus za każde zwycięstwo Świątek

Oferta specjalna przygotowana została z myślą o osobach, które nie posiadają jeszcze konta typerskiego w Fortunie. Aby je utworzyć, nie trzeba nic płacić, a wystarczy wypełnienie formularza rejestracyjnego na www.eFortuna.pl. Do wpisania jest specjalny kod promocyjny „BETONLINE„. Akcja obowiązuje od 9 do 14 sierpnia – do momentu rozpoczęcia meczu finałowego na ATP Toronto 2022.

W ramach promocji każdy gracz może otrzymać bonus 20 zł za każdą wygraną Świątek w turnieju w Kanadzie. Aby tak się stało w naszym przypadku, należy spełnić następujące warunki:

  • Zarejestrować konto z kodem promocyjnym „BETONLINE” na www.eFortuna.pl
  • Dokonać wpłaty minimum 30 zł
  • Zagrać swój pierwszy kupon jako zakład SOLO na wygraną Świątek w turnieju w Toronto (stawka co najmniej 4 zł)
STS bonus dla nowych klientów
Nowy bonus w STS dla nowych graczy

Świątek wygra w Toronto? Do zdobycia duże pieniądze!

W przypadku każdego wygranego meczu Świątek gracz otrzyma na konto bonus 20 zł w postaci punktów lojalnościowych, które będzie mógł wymienić na zakłady. Obrót jest w tym przypadku nieskomplikowany – każdy poradzi sobie z jego zrozumieniem i nie powinien mieć z tym najmniejszych problemów!

W akcji na występ Świątek w Toronto bierze się pod uwagę jedynie pierwszy kupon bukmacherski zagrany po rejestracji konta. Tym samym nie można liczyć na bonus, jeśli najpierw postawi się na inne wydarzenie sportowe z oferty, a dopiero później wybierze zakład na wygraną Świątek.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3574 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jeden pakiet bonusów. Według kursów bukmacherskich, to Iga Świątek ma największe szanse na zwycięstwo w ATP Toronto 2022. Jej największą konkurencją będą Simona Halep i Coco Gauff.

Fortuna rozdaje bonusy bez depozytu!

Jeżeli nie mamy konta w Fortunie, musimy pamiętać, że na start odebrać możemy 20 zł bez depozytu za pełne ukończenie rejestracji. Dodatkowymi premiami są tutaj zakład bez ryzyka do 600 zł i doładowanie 50% do 200 zł przy drugiej wpłacie pieniędzy na konto typerskie.

Zakład kwalifikujący się do tej promocji ma numer 7999. Akcja dotyczy tylko i wyłącznie oferty przedmeczowej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 101

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

20 zł za każdą wygraną Świątek w Toronto! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie