25 PLN freebetu codziennie w eWinner na Euro 2020!

Codziennie darmowy zakład w wysokości 25 PLN od eWinner. Już teraz każdy może dowiedzieć się, jak odebrać specjalnie przygotowany na Euro 2020 freebet i obstawiać mecze jeszcze częściej!

25 PLN freebetu codziennie w eWinner na Euro 2020!
25 PLN freebetu codziennie w eWinner na Euro 2020!

eWinner na Euro 2020. Promocja specjalna dla typerów

Już 11 czerwca ruszają piłkarskie mistrzostwa Europy. Na naszej strony są do sprawdzenia Turcja – Włochy typy bukmacherskie, czyli pewniaki na spotkanie otwarcia. Faworytem są Azzurri, jednak w takich pojedynkach możliwe jest niemalże wszystko, dlatego żadnego wyniku całkowicie wykluczyć nie można. Na szczęście, u niektórych bukmacherów nie trzeba stawiać tylko własnych pieniędzy.

W ramach oferty specjalnej od bukmachera eWinner na stronie internetowej www.eWinner.pl każdego dnia można otrzymać freebet w wysokości 25 PLN. Darmowy zakład jest dostępny dla wszystkich, którzy spełnią odpowiednie warunki. Co bardzo ważne – nie ma limitu, jeśli chodzi o otrzymane bonusy. Podczas całej oferty specjalnej można zgarnąć je na każdy dzień Euro 2020, jednak pamiętając, że tylko jeden dziennie!

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Jeżeli ktoś nie posiada konta w eWinner, a chciałby odbierać freebety każdego dnia mistrzostw Europy, może dokonać rejestracji w dowolnej chwili na stronie www.eWinner.pl. Dla nowych klientów przygotowano 110 PLN zakładu bez ryzyka z kodem promocyjnym „BETONLINE„, a do tego 50% do 500 PLN przy II depozycie.

Freebety na Euro 2020. Jak otrzymać każdego dnia 25 PLN w eWinner?

Przygotowane na Euro 2020 freebety można otrzymać każdego dnia. Aby skorzystać z tej promocji, należy:

  • zagrać kupon za dokładnie 49 PLN
  • zawrzeć w kuponie promocyjnym minimum jeden zakład z oferty na mistrzostwa Europy
  • łączny kurs nie może wynieść mniej niż 2.50

Freebet w wysokości 25 PLN przyznawany jest automatycznie. Można z niego skorzystać jeszcze tego samego dnia, w którym zagrało się promocyjny zakład. Co jednak ważne – jest 24 godziny na to, by go odebrać!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Bonus Euro 2020 od eWinner może być wykorzystany w kuponach SOLO lub AKO, jednak tylko w zakładach na żywo. Maksymalny kurs łączny to 10.

Gdzie obstawiać Euro 2020?

Na naszej stronie internetowej dodajemy darmowe typy na Euro 2020 i to każdego dnia. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, gdzie można obstawać pewniaki, ma jeszcze czas, by zapoznać się z najlepszymi ofertami na rynku.

Dobrze jest zerknąć na ranking bukmacherów Euro 2020. To najlepszy sposób na to, by w szybkim czasie zapoznać się z ofertami najpopularniejszych firm bukmacherskich w naszym kraju.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

25 PLN freebetu codziennie w eWinner na Euro 2020! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie