3 kolejka: Unia Leszno – Apator Toruń. Typy i zapowiedz.

Dzisiaj odbędzie spotkanie trzeciej kolejki pomiędzy Mistrzami Polski Unia Leszno a beniaminkiem Apatorem Toruń. Zdecydowanymi faworytami są gospodarze więc typuję handicap na gospodarzy (-12,5 pkt ). Kurs 1,60 forbet.

żużel typersi

Torunianie mają kolejny mecz z tych trudnych, tym razem jadą do kolejnego zespolu aspirującego do złotego medalu. We Wrocławiu nie przynieśli wstydu przegrywając 51-39, wielu się tego nie spodziewało. Wygrana w pierwszym spotkaniu z Falubazem sprawiła że narazie są bezpieczni, wygrywają to co muszą. Do dobrego wyniku potrzebna jest dobra dyspozycja Chrisa Holdera, który nie jedzie może z niewiadomo jakim błyskiem, ale swoje punkty wozi, jednak przypominajac sobie ostatnie występy Chrisa na tym torze to można się obawiać. Co innego mozna powiedziec o Pawle Przedpelskim jako junior wykrecil  na Smoczyku 16 pkt. Ogromnym bledem bylo wypożyczenie  Tobiasza Musielaka do Wilków Krosno. Popularny Toffik  przydałby się , czasy juniorskie spedził w Lesznie, jest w dobrej formie wygrał ćwiercfinal IMP pokazując działaczom ze popełnili błąd zostawiając w drużynie Adriana Miedzińskiego który na wyjazdach nie jedzie nic. Juniorzy wydają się słabsi od gospodarzy. Cała nadzieja w liderach Jacku Holderze i Robercie Lambercie, szczególnie Jack rok temu jechał świetnie na Smoku w barwach Stali Gorzów.

Byki przystępuja do tych zawodów bardzo zmobilizowani, uratowali zwycięstwo w Częstochowie odrabiając straty z meczu z Gorzowem. Czas na pierwsze zwycięstwo , rywal wymarzony beniaminek. Kilku zawodnikow nie jest jeszcze w 100% formie, Emil Sajfutdinov mówi ze czegos jeszcze brakuje co w ubieglych latach ze startu na start powinno byc lepiej. Pojechał najsłabiej z seniorów w meczu w Czestochowie. Kołodziej i Pawlicki byli ojcami zwycięstwa w tym meczu. Kapitan Bykow wygrł jeden z ćwiercfinałów IMP w Łodzi. Fajna linia jest na niego over 9,5 pkt. Świetnie jedzie Jason Doyle,który staję się pewnym liderem zespołu. Lindsey również  powinien lepiej wygladać na tle Torunian. Juniorzy wkońcu powinni zapunktować szczególnie Pludra, wszyscy czekają na debiut Ratajczaka.

Podsumowując uważam na każdej pozycji wyrazną przewagę gospodarzy, przede wszystkim juniorzy powinni już być lepsi o te 6-7 pkt od gości, liderzy bardziej pewni, Emil wkońcu odpali dwu cyfrowy wynik. bardzo słaba druga linia u gości szczególnie Miedziński, wiele niepewnych punktów, tak naprawdę nie ma pewniaka po stronie gosci do dzisiaj nie moge uwierzyć jak oni zdobyli 39 pkt we Wrocławiu.

Typy:

Leszno -12,5 pkt @1,60 forbet

Pawlicki over 9,5 pkt @1,83 forbet

Pludra over 2,5 pkt @1,57 STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie