3 Runda SEC w Łodzi ( Typy bukmacherskie)

Dzisiaj w Łodzi odbędzie się trzecia eliminacja ME. Jeszcze jedna runda odbędzie się pod koniec miesiąca w Pardubicach. Liderem na teraz jest Janusz Kołodziej który marzy o tytule a to będzie oznaczało powrót do cyklu GP. Poniżej kilka typów które proponuję

żużel typersi

Woryna Top 6 @1,94 STS

Woryna co prawda zajmuję odległe miejsce w klasyfikacji generalnej, jednak jego forma teraz jest bardzo wysoka. Nie bez powodu otrzymał Dziką Kartę na GP w Toruniu. Wczoraj również słabszy występ na ciężkim torze w Gorzowie gdzie nie dało się wyprzedzać. Dzisiaj powinno być inaczej. Tor w Łodzi jest stworzony do walki a to dla szybkich zawodników jak Woryna jest bardzo dobry. Oczywiście jest kilku kandydatów do Top 6 ale niewątpliwie kurs zachęca do pogrania w stronę Polaka. Jeszcze bardzo dobrym zakładem jest para ze Smektałą ale kurs niższy.

Madsen – Dudek 1 @1,45 forbet.

Tutaj zdecydowanym faworytem jest Madsen który w wywiadach podkreśla że jeszcze dogoni Kołodzieja w klasyfikacji. Traci do Niego tylko 3 pkt, wylosował nr 1 a on uwielbia startować z krawężnika i jestem przekonany że dziś zrobi wszystko aby być na podium. Dudek natomiast dobre występy przeplata słabymi wczoraj bardzo mizernie zaprezentował się w Toruniu 4 pkt nie przystoi takiemu zawodnikowi.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

3 Runda SEC w Łodzi ( Typy bukmacherskie) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie