30 PLN co tydzień od STS

W każdym tygodniu gracze zarejestrowani w STS mogą odbierać do 30 PLN w postaci zwrotu za nietrafione kupony. Poznaj szczegóły na ten temat już teraz i nie martw się drobnymi porażkami!

30 PLN co tydzień od STS
30 PLN co tydzień od STS

Bonus STS co tydzień!

Wszystkim zdarza się bukmacherski kryzys bądź złe wytypowanie meczów. Opisywana dzisiaj oferta to jednak propozycja dla osób, które lubią obstawiać tak zwane Wirtualne Sporty STS.

Bukmacher STS przygotował zwrot w postaci 50% stawki trzech przegranych kuponów w tygodniu. Gracz otrzymuje dodatkowe pieniądze od trzech pierwszych zakładów w danym cyklu siedmiodniowym i tym samym traci mniej, niż by mógł.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Virtual Sports to dziedzina, w której gra się zazwyczaj niskimi stawkami, dlatego bukmacher zastrzegł, że na jedno konto może zwrócić maksymalnie 30 PLN. Dobra wiadomość jest natomiast taka, iż taką premię można odbierać co tydzień i to aż do odwołania!

Wirtualne Sporty w STS

W kuponie kwalifikacyjnym do promocji trzeba zawrzeć jedynie wydarzenia znajdujące się w dziale Wirtualne Sporty. Nie ma więc możliwości, by „podbić” kursy pewniakami ze standardowej oferty.

Nie ma znaczenia kurs kuponu ani to, ile meczów się na nim znajdziecie. Tylko ty decydujesz o tym, czy chcesz obstawiać SOLO, czy może AKO.

Akcja promocyjna jest organizowana regularnie od blisko roku. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji z niej skorzystać, może warto spróbować? 😉


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie