Bukmacher Betclic przygotował bonus 50 PLN dla wszystkich obstawiających mecze tenisa. Tylko w tym tygodniu do zgarnięcia jest specjalna premia, a to wszystko za postawienie zaledwie trzech kuponów!

50 PLN od Betclic za obstawianie tenisa! Oferta specjalna na ten tydzień, czyli Misja Tenis!
50 PLN od Betclic za obstawianie tenisa! Oferta specjalna na ten tydzień, czyli Misja Tenis!

Tenisowy bonus na stronie Betclic.pl

Do tej oferty zapisuje się w bardzo prosty sposób. Wystarczy zalogować się na swoje konto bukmacherskie, a następnie przejść do zakładki poświęconej tenisowemu bonusowi. Ostatni etap to kliknięcie przycisku „Dołącz tutaj”.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Bonus od Betclic to dokładnie 50 PLN premii. Kwota ta nie może być ani większa, ani mniejsza – każdy gracz może liczyć na dokładnie taki sam prezent od bukmachera.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

🤑 Brak konta w Betclic? Bonus powitalny to 510 PLN 🤑

  1. Zarejestrować się na Betclic.pl
  2. Wpisać kod promocyjny KOD510
  3. Zagrać pierwszy kupon
  4. Odebrać zwrot do 510 PLN w przypadku przegranej!

Co zrobić, by zgarnąć kasę bonusową? Nic skomplikowanego! Zadanie gracza to przede wszystkim… obstawianie! Podstawowym warunkiem tej oferty jest zagranie co najmniej trzech zwycięskich kuponów z typami na mecze tenisowe.

Jak zgarnąć ekstra kasę u bukmachera?

Jakie kupony kwalifikują się do tej promocji? Przede wszystkim te o stawce co najmniej 20 PLN i kursie 1.80 lub wyższym. Bukmacher Betclic pod uwagę bierze zarówno zakłady AKO, jak i SOLO, tak więc pod tym względem każdy ma pełną dowolność!

Oferta obowiązuje do końca tego tygodnia. Ostatnia szansa na zakwalifikowanie się do promocji to 13 października – najbliższa niedziela. Wszystkie dodatkowe pieniądze wypłacone zostaną na konta bonusowe odpowiednich osób do końca następnego poniedziałku, czyli 14 października.

Zapraszamy do portalu Typy Tenis, gdzie niemalże codziennie wstawiane są pewniaki na wydarzenia na kortach z całego świata!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.