AEK Larnaca – Midtjylland – Typy bukmacherskie 26 lipca (wtorek)

Pierwsze spotkanie pomiędzy AEK Larnaca a Midtjylland nie przyniosło rozstrzygnięcia, ponieważ mecz zakończył się remisem 1-1. Rewanż rozegrany zostanie we wtorek na Cyprze. Zapraszam do analizy.

Belenenses - FC Porto. Typy bukmacherskie 4 lutego (czwartek)
AEK Larnaca – Midtjylland – Typy bukmacherskie 26 lipca (wtorek)

AEK Larnaca vs Midtjylland. Typ i Analiza

Duńczycy nie wykorzystali atutu własnego boiska i przed tygodniem tylko zremisowali 1-1. Praktycznie przez całe spotkanie przeważali, ale nie byli w stanie postawić kroki nad i.

Bukmacherzy nadal jednak uważają, że to oni mają większe szanse na awans do trzeciej rundy eliminacji Champions League. No i trudno się z nimi nie zgodzić, bo w pierwszym meczu wyglądali na drużynę lepszą.

W lidze duńskiej rozegrane zostały już dwie kolejki w których Midtjylland zdobyło zaledwie jeden punkt. Ostatnio u siebie przegrało z drużyną Silkeborg 1-3. A wcześniej również na swoim terenie zremisowało z Randers 1-1.

Nie da się ukryć, że na początku sezonu wicemistrzowie Danii nie są w najlepszej formie. Ale też Cypryjczykom brakuje argumentów na zaskoczenie przeciwnika.

Dlatego osobiście większe szanse na zwycięstwo daję piłkarzom Midtjylland. Zwłaszcza że w pierwszym bezpośrednim starciu na własnym obiekcie pozostawili po sobie lepsze wrażenie.

Typ: 2 awans (kurs 1.40 na Fortuna)

3 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

AEK Larnaca – Midtjylland – Typy bukmacherskie 26 lipca (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie