Akademija Pandev – Lechia Gdańsk – Typy bukmacherskie 14 lipca (czwartek)

W najbliższy czwartek rozegrane zostaną rewanżowe spotkania pierwszej rundy eliminacji Ligi Konferencji UEFA. Jedną nogą w drugiej rundzie są piłkarze Lechii którzy w Gdańsku zwyciężyli 4-1. Transmisja na Viaplay. Zapraszam do analizy.

Liga Konferencji: Roma - Leicester typy bukmacherskie (5 maja)
Akademija Pandev – Lechia Gdańsk – Typy bukmacherskie 14 lipca (czwartek)

Akademija Pandev vs Lechia Gdańsk. Typ i Analiza

Gdańszczanie jak widać są jedną nogą w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Konferencji UEFA, ponieważ w pierwszym meczu przed własną publicznością wygrali bez problemów.

Bohaterem spotkania został Flavio Paixao który trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Jednego gola także strzelił Łukasz Zwoliński. W Gdańsku Lechia pokazała się z bardzo dobrej strony.

W ciągu dziewięćdziesięciu minut stworzyła sobie piętnaście sytuacji bramkowych i oddała pięć strzałów w światło bramki. Była bezlitosna dla przeciwnika. Lechia była zabójczo skuteczna.

To co pokazała przed własną publicznością, nic więc dziwnego, że w meczu rewanżowym także będzie zdecydowanym faworytem. W czwartek w Skopje jednak najbardziej spodziewam się bramek.

Macedończycy z Północy będą musieli postawić wszystko na jedną kartę i zagrać bardzo ofensywnie. W Gdańsku mieli swoje okazje na strzelenie gola. Tym bardziej powinni mieć na swoim boisku. Jednak większy potencjał ofensywny mają gdańszczanie przez co najbardziej spodziewam się bramek.

Typ: powyżej 2,5 gola (kurs 1.66 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Akademija Pandev – Lechia Gdańsk – Typy bukmacherskie 14 lipca (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie