Allsvenskan: Helsingborg – Djurgarden (Typy i Analiza)

W Allsvenskan w ramach rozgrywek Helsingborg piłkarze Helsingborg podejmą zawodników Djurgarden. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Allsvenskan: Helsingborg - Djurgarden (Typy i Analiza)
Allsvenskan: Helsingborg – Djurgarden. Typy bukmacherskie

Allsvenskan: Helsingborg – Djurgarden (Typy i Analiza)

Helsingborg to bardzo słaba drużyna. Jeśli nie poprawią swojej gry, pożegnają się z tą klasą rozgrywkową. Obecnie po trzynastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko sześć punktów.

Lokują się na ostatniej pozycji w tabeli. Do miejsca barażowego tracą trzy punkty, ale do bezpiecznego już sześć. W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami szóstego w tabeli Kalmar.

Musieli gonić wynik i udało się im to w końcówce mecz po rzucie karnym. A ostatnie zwycięstwo w sezonie ligowym zanotowali jeszcze w kwietniu… Mało więc wskazuje na to, by mieli nagle poprawić swoją grę.

Djurgarden prezentuje się znacznie lepiej i walczy w tym sezonie o awans. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli. Mają po trzynastu rozegranych meczach dwadzieścia cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Hammarby. Zagrali w tym meczu skutecznie i wygrali 1:0. Była to zresztą ich trzecia kolejna wygrana. Są w dobrej dyspozycji i powinni sobie poradzić ze słabym Helsingborg.

MeczTypKursBukmacher
Helsingborg – Djurgarden21,65STS

5 / 5. Ocen: 4

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Allsvenskan: Helsingborg – Djurgarden (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie