Andora – Anglia – Typy bukmacherskie 9 października (sobota)

Zwycięstwo reprezentacji Anglii z Andorą jest niemalże pewne. Pytanie tylko, ile bramek padnie w tym spotkaniu? W bezpośrednim meczu na Wembley padły cztery gole. Anglia wygrała 4-0. W sobotę powinno być podobnie.

Kosowo - Szwecja typy bukmacherskie. Pewniak na 28 marca (niedziela)
Typy Dnia – 9 października (sobota)

Andora vs Anglia. Typ i Analiza

W Londynie Anglicy byli drużyna dominującą o czym zresztą świadczy wynik, ale przede wszystkim statystyki. W ciągu 90. minut stworzyli sobie prawie dwadzieścia sytuacji bramkowych i 82% czasu utrzymywali się przy piłce.

Po sześciu rozegranych kolejkach mają szesnaście punktów na koncie i sklasyfikowani są na pierwszym miejscu w grupie. W ostatniej kolejce eliminacji MŚ w Warszawie zremisowali z reprezentacją Polski 1-1.

Przed tym spotkaniem wszystko przemawia za Anglią, przede wszystkim mocniejsza kadra przez co ma większy potencjał ofensywny, bowiem piłkarze występują na co dzień w bardzo mocnych klubach.

Zresztą o czym my to mówimy, Andora sklasyfikowana jest dopiero na 156. miejscu w rankingu FIFA. Z kolei reprezentacja Anglii plasuje się na miejscu czwartym. Jak więc widać, między tymi drużynami jest ogromna przepaść.

W sześciu grach Andora odnotowała tylko jedno zwycięstwo z San Marino 2-0. Pozostałe pięć spotkań zakończyła porażką. Miesiąc temu z Węgrami 1-2. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że sobotę goście zainkasują trzy punkty. Moim zdaniem wygrają przekonująco i sami pokryją mój over, gdyż defensywa gospodarzy jest po prostu słaba.

Typ: powyżej 3,5 gola

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Andora – Anglia – Typy bukmacherskie 9 października (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie