Andora – Węgry – Typy bukmacherskie 31 marca (środa)

Ostatnia porażka z Polską była dla Andory szóstą porażką z rzędu. W najbliższą środę w ramach trzeciej kolejki eliminacji Mistrzostw Świata rywalizować będzie z Węgrami. Przez bukmacherów skazana oczywiście jest na koleją porażkę.

Typy Dnia – 31 marca (środa)

Andora vs Węgry. Typ i Analiza

Nie może być inaczej, skoro reprezentacja Andory jest kompletnie bez formy, a w rankingu FIFA sklasyfikowana jest dopiero na 151. miejscu. Z kolei Węgrzy plasują się na miejscu czterdziestym. Duża różnica prawda? no właśnie.

Ranking FIFA nie kłamie. Gołym okiem widać, która reprezentacja jest mocniejsza. Po dwóch meczach Węgrzy mają cztery punkty na koncie. Wywalczyli je w starciach z Polską 3-3 i San Marino którą pokonali 3-0.

Sześć strzelonych bramek w dwóch ostatnich meczach to dowód na to, że dobrze prezentują się w ofensywie. Równie dobrze spisywali się w Lidze Narodów. W grupie zajęli pierwsze miejsce. W ostatniej kolejce wygrali z Turcją 2-0.

Jak więc widać, dużo wskazuje na to, że w środę piłkarze z Węgier zainkasują kolejne trzy bardzo ważne punkty w eliminacjach Mistrzostw Świata. Andora nie powinna im pokrzyżować planów, gdyż reprezentacja ta jest słabsza kadrowo.

Zresztą jej ostatnie porażki mówią same za siebie. W pierwszym meczu eliminacji przegrała z Albanią 0-1. Warto podkreślić, że w tym meczu stworzyła sobie zaledwie dwie sytuacje bramkowe. W przegranym meczu z Polską 0-3 nie miała praktycznie nic do powiedzenia. Jak więc widać, niewykluczone że Węgrzy odniosą przekonujące zwycięstwo.

Typ: 2 (-1,5 Handicap)

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie