Angers – Bordeaux – 15 stycznia (wtorek)

Ligue 1 nadrabia zaległości, we wtorkowy wieczór o ligowe punkty powalczą drużyny Angers i Bordeaux. Obie drużyny nie słyną z dobrej ofensywy co pokazują ostatnie wyniki, piłkarze także spać spokojnie nie mogą, ponieważ do strefy spadkowej nie tracą zbyt sporo. Kto po tym meczu będzie w lepszych humorach? a może drużyny podzielą się punktami czego wykluczyć nie można, w każdym razie mecz ważny dla obu ekip.

Typy Dnia – 15 stycznia (wtorek)

Zacznijmy może od Angers który nie cieszył się z bramki od dwóch ostatnich spotkań, ten zespół ma poważne problemy ze strzelaniem bramek, po remisie na swoim boisku z Marsylią 1-1, w następnym meczu pucharu Francji przegrał z Viry-Chatillon 0-1 i tym samym pożegnał się z tymi rozgrywkami. Porażka z totalną drużyną amatorską świadczy tylko o jednym, o kiepskiej formie Angers, dlatego z pewnością w szatni nie sprzyja dobra atmosfera. Kolejny mecz w lidze to kolejny mecz bez bramki i wyjazdowy remis z drużyną która także broni się przed spadkiem, z Amiens 0-0. Czy po ostatnich słabych wynikach gospodarze w kolejnym meczu mogą myśleć o przełamaniu? czemu nie. W tabeli zajmują piętnaste miejsce i jak dotąd udało im się zdobyć dwadzieścia punktów. U siebie ten zespół prezentuje się tak samo jak w meczach wyjazdowych, dwa zwycięstwa, cztery remisy i trzy porażki.

Statystyki jak widać nie wyglądają może aż tak tragicznie, bo jakby nie patrzeć w meczach u siebie jak i na wyjazdach doznali tylko trzech porażek. Z drugiej strony, może jedynie martwić fakt, że jednak tych bramek ostatnio nie strzelają, ale myślę że są w stanie tym razem to zmienić, ponieważ przeciwnik do najwyższej półki nie należy. Mało tego, jest drużyną która najgorzej prezentuje się w meczach wyjazdowych, zajmuje ostatnie miejsce w tych statystykach. Tak więc można być dobrej myśli że Angers we wtorek przynajmniej jednego gola strzeli, tak właśnie wygląda mój zakład na to spotkanie. W pięciu ostatnich meczach strzelał przynajmniej po jednej bramce, ale trzeba podkreślić, że były to mecze przed własną publicznością, to powinno napawać optymizmem przed starciem z Bordeaux. U siebie Angers strzelało takim zespołom jak Marsylia, Caen, Montpellier, Lyon i Strasbourg. Może końcowe wyniki nie były najlepsze, to jednak gole strzelali.

Jak wygląda sytuacja w Bordeaux? w tabeli nieco wyżej od przeciwnika, trzynasta lokata i 22 punkty na koncie, jak więc widać, nie są drużyną której gospodarze powinni się obawiać. Dla nich na szczęście nie są w dobrej formie, także maja problemy z napastnikami którzy jak już maja dobre okazje, to nie potrafią ich wykorzystywać. Pokazał to ostatni wyjazdowy mecz z Nice z którym przegrali 0-1. Niejedną dobrą sytuację mieli która powinna zakończyć się bramką, ale jeżeli Yann Karamoh czy Otavio nie są w stanie celnie uderzać na bramkę, no to naprawdę ciężko myśleć o dobrym wyniku. Niemalże dwadzieścia razy Bordeaux zagroziło bramce przeciwnika, ale w ten dzień znów zawodzili piłkarze odpowiedzialni za bramki. Dlatego myślę że tym razem większe szanse na strzelenie gola będzie miał Angers, tym bardziej, że jak wcześniej wspomniałem Bordeaux na wyjazdach gra najgorzej z wszystkich drużyn Ligue 1.

Na osiem spotkań wygrali tylko raz, trzykrotnie remisowali i czterokrotnie schodzili z boiska pokonani, tylko pięć strzelonych bramek. Jak więc widać, nie powinno dziwić, że większe szanse daję tu drużynie Angers która mimo wszystko jutrzejszy mecz rozegra na swoim terenie. Gdyby tego było mało, to w przeszłości grając u siebie nie miał problemów ze strzelaniem bramek drużynie Bordeaux, więc kolejny ważny czynnik który sprawia że stawiam typ Angers strzeli gola. W latach 2015-2017 gospodarze mieli okazje mierzyć się u siebie pięciokrotnie z „Les Girondins”, z czego wszystkie mecze zakończyły się przynajmniej jednym golem na koncie. I choć od tamtego czasu opie ekipy już nie są takie same, to forma i gra gości na wyjazdach skłania mnie do stawiania na gola dla Angers, mimo wszystko u siebie mają większe szanse na lepszą grę w ofensywie.

Typ: Angers strzeli gola

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie