Anglia – Dania – Typy bukmacherskie 7 lipca (środa)

Drugie półfinałowe spotkanie Euro 2020 odbędzie się w najbliższą środę. Na stadionie Wembley w Londynie reprezentacja Anglii podejmować będzie Danię. Transmisja w TVP 1 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Typy Dnia – 7 lipca (środa)

Anglia vs Dania. Typ i Analiza

Już sama obecność Duńczyków w 1/2 finału Euro 2020 można uznać za niespodziankę. Niewykluczone że w środę podopiecznym Garetha Southgate’a napsują sporo krwi, ale moim zdaniem będą mieli mniej do powiedzenia.

Jak się pewnie domyślacie, stawiam w kierunku Anglików, zgadza się. Podczas pięciu spotkań Euro 2020 pozostawili po sobie dobre wrażenie. Niejeden mecz pokazał, że ich bardzo mocnym punktem jest linia defensywna.

W pięciu spotkaniach tego turnieju nie stracili żadnego gola! W grupie wygrali z Chorwacją i Czechami po 1-0. Natomiast w rywalizacji ze Szkocją podzielili się punktami. Z kolei w fazie pucharowej wyeliminowali Niemcy 2-0 i Ukrainę 4-0.

To nie przypadek, Gareth Southgate dobrze przygotował swoją reprezentacją do Euro 2020 pod każdym względem. Dlatego widzę ją w finale.

Na starcie Dania przegrała z Finlandią 0-1 i Belgią 1-2. Natomiast w ostatnim meczu grupowym wygrała z Rosją 4-1. Z kolei w fazie pucharowej była lepsza od Walii 4-0 i Czechów 2-1.

Poza Belgią jak widać nie miała przeciwników pokroju Anglia. Duńczycy grają dobrze co nie zmienia faktu, że kadrowo są słabsi. W dodatku podopieczni Garetha Southgate’a są w gazie. Dlatego stawiam na ich awans do finału, zwłaszcza że grać będą przed własną publicznością!

Typ: 1 (awans)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Anglia – Dania – Typy bukmacherskie 7 lipca (środa) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie