Anglia – Francja – Typy bukmacherskie 10 grudnia (sobota)

Największy hit 1/4 finału Mistrzostw Świata rozegrany zostanie dzisiejszego wieczoru. Finaliści ostatnich mistrzostw Europy Anglicy podejmować będą aktualnych mistrzów Świata reprezentację Francji. Zapraszam do analizy.

Walia - Czechy. Typy bukmacherskie na 30 marca (wtorek)
Anglia – Francja – Typy bukmacherskie 10 grudnia (sobota)

Anglia vs Francja. Typ i Analiza

Niestety na nasze nieszczęście trafiliśmy na mistrzów Świata w 1/8 finału. Wszyscy doskonale pamiętamy, jak na tle Francuzów zaprezentowała się reprezentacja Polski.

Oczywiście bez dwóch zdań pozostawiła po siebie zdecydowanie lepsze wrażenie niż podczas rywalizacji z Argentyną z którą przegrała 0-2. Jednak mimo porażki z Francją 1-3 Polska rozegrała dobre zawody.

Nie zmienia to faktu, że do ćwierćfinału awansowali Trójkolorowi. Wygrali z uwagi na silną kadrę. Dwa gole strzelił Kylian Mbappe. Na listę strzelców wpisał się także Olivier Giroud. W 2018 roku wygrali Mistrzostwa Świata. Więc ich awans nikogo nie dziwi.

Warto jednak przypomnieć, że w czterech dotychczasowych meczach MŚ Francuzi nie zachowali czystego konta bramkowego. Biorąc pod uwagę fakt, że Anglicy mają duży potencjał ofensywny, to najbardziej spodziewam się bramek.

W 1/8 finału pokonali Senegal 3-0. Wcześniej w grupie takim samym rezultatem ograli Walię. Mistrzostwa rozpoczęli od przekonującego zwycięstwem z Iranem 6-2. Jak więc widać, w bezpośredniej rywalizacji tych reprezentacji zanosi się na gole, gdyż jedni i drudzy mają dużo jakości w ofensywie.

Ostatni raz obie reprezentacje mierzyły się towarzysko w 2017 roku. Wówczas na Stade de France w Paryżu Francja wygrała z Anglią 3-2.

Typ: powyżej 2,5 gola (kurs 2.41 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Anglia – Francja – Typy bukmacherskie 10 grudnia (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie