Anglia – Iran – Typy bukmacherskie 21 listopada (poniedziałek)

W poniedziałek Anglicy rozpoczną przygodę w mistrzostwach Świata które odbędą się w Katarze. Ich pierwszym grupowym przeciwnikiem będzie reprezentacja Iranu. Transmisja w TVP 1 oraz TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Walia - Czechy. Typy bukmacherskie na 30 marca (wtorek)
Anglia – Iran – Typy bukmacherskie 21 listopada (poniedziałek)

Anglia vs Iran. Typ i Analiza

W ostatnich meczach Ligi Narodów podopieczni Garetha Southgate’a pozostawili po sobie złe wrażenie do tego stopnia, że rozgrywki zakończyli na ostatnim miejscu w grupie. Mając takie reprezentacje jak Włochy, Węgry i Niemcy nie zaznali smaku zwycięstwa.

Nie zmienia to faktu, że reprezentacja Anglii sklasyfikowana jest na piątym miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Iran plasuje się na miejscu dwudziestym.

Nie dziwi fakt, że zdecydowanym faworytem spotkania są podopieczni Garetha Southgate’a. Tacy piłkarze jak Kane czy Sterling powinni mieć więcej do powiedzenia. Bez wątpienia są drużyną turniejową, doświadczoną…

Liga Narodów a Mundial to różnica. Mistrzostwa Świata to najważniejsze rozgrywki na Świecie. To święto futbolu. W najważniejszych meczach Anglicy są bardzo niebezpieczni.

Swoją wartość udowodnili podczas eliminacji do Mundialu gdzie na dziesięć spotkań odnieśli osiem zwycięstw i dwa remisy. Jak więc widać, w tym przypadku nie zaznali smaku porażki.

W eliminacjach MŚ Iran zajął pierwsze miejsce w grupie. O dwa punkty wyprzedził Koreę Południową. Irańczycy odnotowali osiem zwycięstw, remis i przegraną. W najnowszym meczu towarzyskim przegrali z Tunezją 0-2.

Anglicy pod każdym względem są mocniejszą reprezentacją, gdyż mają lepszy skład, lepszych piłkarzy którzy występują w dobrych europejskich klubach. Powinni to Iranowi udowodnić i rozpocząć Mundial od trzech punktów.

Typ: 1 (kurs 1.38 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Anglia – Iran – Typy bukmacherskie 21 listopada (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie