Apator – GKM: Derby które dadzą wiecej spokoju jednej z drużyn – Typy

Po meczu w Czestochowie przeniesiemy się do Torunia na Motoarenę, gdzie Apator podejmować będzie Grudziądzki GKM. Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip.

żużel typy dnia

Grudziądzanie do tej pory  nie wygrali żadnego spotkania, zremisowali w pierwszej kolejce z Częstochową. Do drużyny powrócil Tarasenko, widać było w Krośnie że drużyna lepiej jedzie z nim. do 12 biegi utrzymywali się w meczu, nawet po tym jak ze spotkania wycofał się Nicki Pedersen który odczuwał bol na tym cięzkim torze po wypadku w Angli. GKM jest w fatalnej sytuacji i moim zdaniem musi miimum zdobyć 42-43 pkt chociaż i liczyć na bonus z Torunianami bo im zwycięstwo samo w rewanżu może nic nie dać. Wypożyczono Krakowiaka to Poznania na rezerwie pozostaję Szczepaniak. Lepiej prezentuję się Fricke, jeśli odpali któryś z dwójki Czugunow lub Jacobsen to GKM może mysleć o takim wyniku co wspomniałem wyżej.

Apator ma tylko jedno zwycięstwo ze Stalą w pierwszej kolejce. Zespoł z takimi aspiracjami ponownie może mieć problemy z awansem do play off. Liderem jest Saifutdinow, nie wyobrażam sobie co by było gdyby ten zawodnik nie jezdził jak w zeszłym sezonie. Trochę zawodzi Lambert z Dudkiem tu właśnie widze przyczynę słabych występów Apatora, nie ma drugiego lidera. Druga linia Przedpełski czy Lampart swoje robią. Dziś jest idealny rywal na odblokowanie liderów.

Ja dzisiaj typuję Dudka over 8,5 pkt idealny moment na odbudowanie. Już lepiej wyglądał w meczu reprezentacji. Dziś ma bardzo łatwe biegi w parze z Lampartem, bieg 11 na juniorów. Uważam że jeśli Dudek nie zdobędzie dziś 9 pkt to Apator przegra co będzie krokiem ku 1 lidze.

Typy:

Dudek over 8,5 pkt @1,80

Pedersen over 9,5 pkt @1,88

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Apator – GKM: Derby które dadzą wiecej spokoju jednej z drużyn – Typy Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie