Apator kontra Stal : Typy

W sobotę również rusza ekstraliga. W pierwszym pojedynku Apator Toruń podejmuję wicemistrzów Polski Stal Gorzów. Typuję pewne zwycięstwo Aniołów. Jednak kurs 1,15 jest mizerny, nawet handicapy nie robią szału. Dlatego typuję zawodników

żużel typersi

W niedzielę tydzień temu obie ekipy wypadły bardzo słabo podczas finału MPPKw Rzeszowie. Apator był czwarty i jechał w biegu dodatkowym o brązowy medal, ale dość wysoką pozycję ta drużyna zawdzięcza głównie skutecznej jeździe Lamberta. Jeśli chodzi o Stal to powodów do optymizmu było jeszcze mniej, bo wicemistrzowie Polski byli na ostatniej pozycji.

W składach obu ekip doszło do ważnych zmian u gości to przede wszystkim odejście Bartosza Zmarzlika do Motoru Lublin będzie najardziej odczuwalne. W poprzednich latach były spotkania Mistrz świata sam w pojedynkę bardzo często trzymał wynik. W jego miejsce ściągnięto Oskara Fajfera z Gniezna. Moim zdaniem to jest strata w meczu około 8-9 pkt to jest bardzo dużo. I utrata pewniaka na bieg 15. Zobaczymy co sezon pokaże ale myślę że Stal zakończy sezon w dolnych rejonach tabeli. Po stracie Zmarzlika więcej musi pokazać szczególnie Wozniak który zawodził na wyjazdach bardzo często. Liderami powinni być Vaculik i Thomsen. 1 kwietnia na Motoarenie w mistrzostwach ekstraligi obaj jezdzili świetnie. Vaculik zajął 2 miejsce a Thomsen wycofał się z zawodó po 2 trojkach. I wydaję się że over 8,5 będzie dobrym pomysłem. Wozniak był szybki w kryterium asów w Bydgoszczy, juniorzy Gorzowa też są lepsi od Torunian, ale myślę że dla Gorzowa 40 pkt w tym spotkaniu będzie sukcesem.

Torunianie również mają powody do zmartwień.  Zwłaszcza Dudek ma kiepskie wejście w sezon, trudno znaleźć pozytywy. Na swoim obiekcie na IMME żeby zajął jedną z ostatnich lokat? W MPPK również jechał fatalnie czwarta lokata Apatora to zasługa Lamberta. Patrykowi brakuje nawet szybkości na starcie, co było zawsze jego wielkim atutem i nie można zrzucać wszystkiego na treningi. Do zespołu dołączyło dwóch ważnych zawodników Wiktor Lampart na pozycje u 24 i powrót do startów Emila Sajfutdinowa ten zawodnik razem z Robertem Lambertem będą ciagnąc wynik Toruńskiej drużyny, jeśli Toruń myśli o medalu musi poprawić się Dudek i Przedpełski który również nie błyszczy formą.

Torunianie z pewnością będą faworytem inauguracji, ale Apator musi przygotować się na trudną przeprawę Nie będzie to spacerek. Rok temu Stal pojawiła się na Motoarenie  osłabiona brakiem Vaculika  i sprawiła ogromne problemy gospodarzom. Wielu zawodników uwielbia ścigać się na Motoarenie.

Typy:

Thomsen over 8,5 pkt @1,70 STS

Apator -8,5 @1,67 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Apator kontra Stal : Typy Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie