Apator – Ostrovia ( typy i zapowiedz)

W dni świateczne zostanie rozegrana druga kolejka ekstraligi . W pierwszym meczu pojadą ekipy które przegrały w pierwszej kolejce Apator podejmować będzie Ostrowie Ostrów w tym pojedynku jednym z typów jest : Szostak – Krawczyk 1 @1,60 forbet

obstawianie żużla online

Apator doznał spodziewanej klęski we Wrocławiu, jednak jak wysoko przegrali jest warte odnotowania 59-31. Nazywam to pogromem. Najlepszy zawodnik Robert Lambert zdobył 10 pkt ale w 6 startach. Gospodarze mogą mówić o szczęsciu w terminarzu ponieważ w drugiej kolejce przyjedzie najsłabsza ekipa w lidze. I jest duża szansa na odbudowanie psychiczne po tym spotkaniu. Na swoim torze lepiej powinna funkcjonować z/zetka, bo na torze we Wrocławiu dobrze to nie wyglądało. Trener Sawina przemeblował trochę skład z juniorami pojedzie Lambert a nie jak we Wrocławiu Dudek, który jest upatrywany jako lider. Po to ściągnięto go Torunia aby cignął ten wynik drużyny.

Zespół z Ostrowa u siebie przegrał z GKM Grudziądz 35-55. W ostrowie nie zawiódł tylko Chris Holder zdobywca 14 pkt. Kolejny występ Australijczyka powinien być równie udany ponieważ Chris od początku kariery od 2008 r występował bez przerwy w Apatorze tor na Motoarenie zna jak własną kieszeń. Fatalnie pojechał Grzegorz Walasek główny winowajca przegranej moim zdaniem. Lepszej postawy spodziewano się po występie juniorów obaj zdobyli tylko 3 pkt.

Trener  Mariusz Staszewski postanowił dokonać zmian kontuzjowanego Berntzona, zastąpi Nicolai Klindt. Dziwiło mnie że Duńczyk nie znalazł się w składzie w pierwszym meczu. Ostrowia przegrywając w pierwszym spotkaniu postawiła się pod scianą. W kolejnych spotkaniach mogą być dostarczycielami punktów dla rywali.

Apator jest  wielkim faworytem konfrontacji z Arged Malesą. Wynik niż wysokie zwycięstwo miejscowych będzie niespodzianką. Typuję 56-34. W 2020 r gdy oba zespoły rywalizowały w pierszej lidze w Toruniu było 63-27.

Typy:

Apator (-18,5) @1,45 STS

Szostak – Krawczyk 1 @1,60 forbet

Chris Holder over 8,5 pkt @1,50 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Apator – Ostrovia ( typy i zapowiedz) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie