Apator – Sparta : O lepsze rozstawienie w play offach.

Dzisiaj w Toruniu czeka nas bardzo ważne spotkanie w ekstralidze Apator podejmuje Betard Spartę Wrocław. Tak naprawdę tylko jedna niewiadoma pozostała w PGE Ekstralidze . Obie ekipy nie chcą w play offach jechać z Włókniarzem aby tak się stało trzeba dzisiaj wygrać. Ja w dzisiejszych zawodach typuję Bewley over 7,5 pkt @2,01 STS

żużel typersi

Apator jest faworytem według firm bukmacherskich, potrzebują minimum zremisować z aktualnym mistrzem Polski aby uniknąć rozpedzonego Włókniarza. Aby tak się stało cała drużyna musi być zmobilizowana o Dudka czy Lamberta można być spokojnym jednak Holder i Przedpełski to duży znak zapytania. Mecz napewno będzie na styku.

Wrocławianie lubią się ścigać w Toruniu, w 2019 i 2021 wygrywali w Toruniu i dzisiaj  również nie jest to wykluczone. Wydaję mi się że jeśli Tai Woffinden pojedzie tak jak w Lesznie, jak na trzykrotnego mistrza świata przystało to Wrocław może wygrać i po beznadziejnej rundzie zasadniczej mogą w play offach namieszać. Mocni są Janowski i Bewley, szczególnie Brytyjczyk to czarny koń w tali Darka Śledzia. Zastępuję Mateusza Panicza co mecz, wczoraj w SECU był na podium,jest w życiowej formie i kwestia czasu gdy będzie w czołówce w cyklu GP. W tygodniu w przerwanych Mistrzostwach Wielkiej Brytani był drugi. Dzisiaj ustawiony w parze z Czugunowem. Pierwszy bieg ciężki ale pózniej im dalej w las tym powinno być łatwiej. W biegu 12 powinien spokojnie zdobyć 3 pkt gdzie jedzie na Pawła i juniorów.

Dlatego uważam że mając na uwadzę forme Dana to ta linia wydaję się zbyt niska nawet jeśli w STS liczymy pierwsze 5 startów. Wrocław myśli o zwycięstwie a do tego potrzebną dobra dyspozycja Dana.

Typy:

Sparta @2,24 STS

Bewley over 7,5 @2,01 STS

Woffinden over 9,5 pkt @1,57 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Apator – Sparta : O lepsze rozstawienie w play offach. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie