Apator – Stal : Czy gospodarze wykorzystają osłabienia gości? (Typy)

Dzisiaj w Toruniu odbędzie się kolejne spotkanie w play offach pomiędzy Apatorem a Stalą Gorzów. Krzyżacy stoją przed szansą na wejście do fazy medalowej i bić się o  najważniejsze cele w tym roku. Typuję dzisiaj kilka typów

żużel typy dnia

Apator Toruń w bieżącym sezonie zasadniczym zajął czwarte miejsce. Na koncie zespołu z Grodu Kopernika pojawiło się 18 punktów. Na ten dorobek złożyło się siedem zwycięstw, remis, i sześć porażek. Stal Gorzów zdobyła 20. Osiem razy byli lepsi od rywali i  zaliczyli sześć porażek.

Mimo że Stal była wyżej to uważam że odpadna z rywalizacji z ekipą Toruńską. Dlaczego ? Ponieważ są poturbowani kontuzjami. Vaculik nie jedzie za niego będzie stosowane z/z a to dopiero początek problemów. Nie pojedzie również Oskar Paluch. Na dodatek wczoraj w GP Chalange Thomsen najprawdopodobniej złamał nogę i jego występ jest wykluczony. Zdrowi są tylko Zmarzlik i Wozniak który na wyjazdach prezentuję się beznadziejnie. Nawet gdyby stal była w pełnym składzie typowałbym ich porażkę.

Torunianie im dalej w las tym lepiej jadą. Myślę że ardzo dużo dał im remis w ostatniej rundzie ze Spartą. Całe spotkanie przegrywali i doprowadzili do remisu. Cały sezon zawodził Jack Holder który wczoraj był 3 w Chalangu i myślę że pomału dogaduję się z silnikami. Lambert i Dudek to pewnicy do dwucyfrówki. Juniorzy Toruńscy również powinni dzisiaj stanąc na wysokości zadania i objechać parę Stali.

Przy tych kontuzjach podopiecznych Stanisława Chomskiego myślę że 40 pkt do zdobycia graniczy z cudem. Typuję 55-35 i to powinien być najłagodniejszy wymiar kary.

Typy:

Holder over 7,5 @1,70 STS

Apator (-16,5) @1,65 STS

Zmarzlik najlepiej punktującym.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Apator – Stal : Czy gospodarze wykorzystają osłabienia gości? (Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie