Apator Toruń – Sparta Wrocław ( Typy i analiza)

Pierwszym spotkaniem ekstraligowym będzie spotkanie Apatora Toruń i Sparty Wrocław, zdecydowanymi faworytami są goście. Jednym z moich typów jest handicap w stronę gości u bukmachera forbet (-6,5 pkt) @1,65. Transmisja w eleven sports od 18:00

żużel typersi

Każdy fan żużla zdaję sobie sprawę że Sparta Wrocław jest faworytem piątkowego meczu 9 rundy PGE Ekstraligi z eWinner Apatorem Toruń na jego torze. Tor w Toruniu jest niemal dla wszystkich znany , gdyż wiele imprez odbywa sie na tym jakże pięknym obiekcie. Wrocławianie ostatnie spotkania wygrywają w dobrym stylu co zaprocentowało liderowaniem w tabeli.

Obie ekipy mierzyły się w drugiej kolejce gdzie zawodnicy Apatora  bardzo solidnie wyglądali na tle Spartan przegrali 39-51 co nie było powodem do wstydu, jednak trzeba zauważyć że Sparta jechała już bez jednego ze swoich liderów Woffindena.

Torunianie potrzebują jednego zwycięstwa aby się utrzymać, tydzień temu mogli sobie to zapewnić w Zielonej Górze gdzie przegrali ale zdobyli  punkt bonusowy. Plan minimum wykonali. Bardzo słabo pojechali juniorzy Toruńscy. Jeśli dzisiaj chcą zawalczyć ze Spartą muszą porządnie wesprzeć seniorów którzy też nie błyszczą.

Trener Bajerski zrobił kosmetyczne zmiany w ustawieniu zamienił Chrisa Holdera z Miedzińskim. To właśnie od nich oczekuję się solidnego punktowania na Motoarenie. Nie zawodzą  Przedpełski Lambert i młodszy Holder linia na tego zawodnika w fortunie wynosi 9,5 pkt @1,80, wydaję mi się że bieg nominowany może mu się nie liczyć, ponieważ pojedzie wcześniej z taktyka. Ma bardzo trudny bieg 13 gdzie z bratem pojedzie na Łagutę i Janowskiego.

Liderzy z Wrocławia radzą sobie świetnie jednak zaliczyli jak dotąd dwie porażki z Grudziądzu i Lublinie, jeszcze czekają ich trudne wyjazdy do Leszna i Gorzowa, dlatego za wszelką cenę będą chcieli wygrać w Toruniu aby zapewnić sobie możliwość przegrania u mocniejszych rywali. Jestem pewny że gdyby nie kontuzja Tajskiego minimum w Grudziądzu dopisaliby dwa oczka do swojego konta. Trzeba jasno powiedzieć że większośc spotkań pierwszej rundy radzili sobie bez Tajskiego ale wygrywając w Czestochowie czy na Olimpijskim ze Stalą Gorzów pokazali że są głównymi faworytami do zdetronizowania Uni Leszno z fotela mistrzowskiego. Oni są tak rozpędzeni że rozgromili 63-27 falubaz w Zielonej Górze. Całą drużyna jedzie nie tylko liderzy. Bardzo dobrą robotę robią Czugunov i Bewley. Jeszcze gdyby w składzie był Maks Drabik ciężko byłoby tą ekipę pokonać.

Faworyt tej konfrontacji jest jeden. Torunianie przegrali na swoim torze z Częstochową , to jest dla mnie wykładnik gdyż Wrocławian uważam za zdecydowanie silniejszych. Wiadomo mecz meczowi nierówny, jednak myślę że 50+  Wrocławianie zdobędą na Motoarenie. Torunianie są waleczną ekipą ale za to nikt punktów nie daje.

Typy

Sparta -6,5 pkt @1,65 forbet

Jack Holder +9,5 pkt @1,80 fortuna

Apator under 1,5 wygranego biegu 5-1 @1,40

Łaguta over 10,5 pkt @1,70 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie