Apator – Unia: Apator musi przerwać złą passę.

Dzisiaj w Toruniu dojdzie do spotkania Apatora z Unią Leszno. Zdecydowanym faworytem są gospodarze ponieważ Byki przyjeżdżają bez swoich krajowych liderów Kołodzieja i Pawlickiego. Co prawda za Pawlickiego bedzie stosowane z/z jednak to nic nie zmienia. Typuję w tym pojedynku handicap na Apatora -18,5 @1,57 STS

żużel typersi

Torunianie stoją przed ogromną szansą na zdobycie bonusa ponieważ w Lesznie długo prowadzili ostatecznie przegrali 47-43 , jednak pozostawili dobre wrażenie po tym spotkaniu, szczególnie że wynik troche wypatrzył sedzia ponieważ podjął bardzo kontrowersyjna decyzje w pojedynku Dudka z Pawlickim. Gdzie Piotr potraktował bez pardonu Patryka wpychając go do płotu i cudem utrzymał się zawodnik Apatora na motocyklu. Sedzia powinien wykluczyć Pawlickiego a to by dało zupełnie inny wynik, twerdzę że Apator wygrałby w Lesznie.

Leszno przyjedzie do Torunia bez krajowych a to już na starcie jest strata około 20 pkt i dlatego właśnie gram handicap na Apatora. Poza Doylem nie widzę kto tam ma zdobywać punkty a nawet i on jest bez formy ale spedził kilka lat na Motoarenie więc te 10-12 oczek powinien uzbierać w 6-7 startach. Lindsey i Bellego mogą powalczyć w poszczególnych biegach ale nic więcej. Bellego jeszcze ma przed sobą mega długą podróż ze Sloweni i może być zmeczony w tym upale. Reszta składu to niedoświadczeni juniorzy. Bardzo dużo biegów będą przegrywać 2-4 i 1-5.

Kolejnym zakładem  który jest stawiam Lambert over 10,5 pkt. To jest ewidentnie najlepszy zawodnik Apatora w tej chwili. Od finału GP w Teterow jest innym zawodnikiem. W Lesznie 15 pkt z Lublinem u siebie również nie przyjeżdżał gorzej niż na drugiej lokacie. W tygodniu wygrał turniej Taia Woffindena we Wrocławiu pokonując między innymi Bartosza Zmarzlika. Myśle że ten zawodnik znalazł coś w swoich motocyklach i może być dzisiaj nieuchwytny. a uważam że tylko Doyle może mu zabrać punkty, także ta linia wydaję się fajna do grania z tak osłabionymi Bykami.

Typy:

Apator -18,5 @1,57 STS

Lambert over 10,5 @1,58 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Apator – Unia: Apator musi przerwać złą passę. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie