Apator – Włókniarz: finał pocieszenia – typy bukmacherskie

W Toruniu dzisiaj odbędzie się pierwsze spotkanie o brązowy medal mistrzostw Polski Torunianie podejmują dzisiaj Częstochowian. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Ja z tego spotkanie typuję gości z handicapem +8,5. @1,42 Co prawda kurs nienajwyższy ale nie wyobrażam sobie aby Lwy przegrały wysoko. Mecz będzie na styku. Transmisja od 17:00 w Eleven

obstawianie żużla online

Torunianie mocno postraszyli Lublinian jednak 10 pkt zaliczki to było za mało. Dzsiaj rywal o podobnym potencjale. Torunianie nie są faworytem dwumeczu. Jest za dużo niepewnych zawodników. Zadziwia mnie Dudek który w GP robi finał za finałem w lidze cieniuje na maxa i tłumaczy się kłopotami ze sprzetem,to on zawalił batalię w Lublinie jak taki zawodnik w szzceściu startach nie robi dwucyfrówki. Jesli Torunianie myślą o poprawie i walce o medal to musi się to zmienić. Krzyżacy mają słabszych juniorów i tu widze ogromną przewagę Częstochowian którzy maja w składzie młodzieżowego mistrza i wicemistrza Polski. Znakiem zapytania jest Jack Holder. Jeszcze chyba najpewniejszymi zawodnikami na Motoarenie są Lambert i Przedpełski. Jednak Lwy przyjadą do Torunia podrażnione. Oni mieli apetyty na złoto jednak zostali skarceni przez Gorzowian.

Trochę słabiej pojechał Madsen który nie potrafił wygrywać z liderami Stali i bardzo słabo Kacper Woryna tylko dwa oczka a to on był rewelacja sezonu.. W Toruniu ogólnie każdy lubi się scigać, jednak juniorzy zrobią  myślę te 12 pkt przewagi nad Toruńskimi. Dla mnie to Czestochowa dzisiaj bardzo mocno się postawi.Być może nawet wygra. Az czterech Torunian jest po GP wystarczy że jednemu z nich nie wyjdą zawody i Toruń jest bez szans.

Typy:

Włókniarz 8,5 @1,42

Dudek over 8,5 pkt @1,57

Woryna over 6,5 pkt @1,57

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Apator – Włókniarz: finał pocieszenia – typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie