Argentyna – Arabia Saudyjska – Typy bukmacherskie 22 listopada (wtorek)

Pierwszym wtorkowym spotkaniem pierwszej kolejki mistrzostw Świata będzie Argentyna vs Arabia Saudyjska. Początek meczu o godzinie 11:00 czasu polskiego. Transmisja w TVP 2 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Walia - Czechy. Typy bukmacherskie na 30 marca (wtorek)
Argentyna – Arabia Saudyjska – Typy bukmacherskie 22 listopada (wtorek)

Argentyna vs Arabia Saudyjska. Typ i Analiza

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tegoroczna edycja mistrzostw Świata będzie dla Messiego edycją pożegnalną, bowiem Argentyńczyk ma już 35 lat na karku.

Można się więc domyślać, że przede wszystkim Messi będzie chciał po sobie pozostawić jak najlepsze wrażenie. W ostatnim zwycięskim meczu z reprezentacją Zjednoczonych Emiratów Arabskich 5-0 wpisał się na listę strzelców i zaliczył asystę.

Jego Argentyna jest w bardzo dobrej formie o czym najlepiej świadczy fakt, że na dziesięć ostatnich spotkań odnotowała osiem zwycięstw i dwa remisy. Warto także dodać, że ostatnią porażkę zaliczyła bardzo dawno temu, jeszcze przed pandemią COVID-19, a więc 3 lipca 2019 roku z Brazylią 0-2.

Jak więc widać, od bardzo długiego czasu Messi i spółka pozostają reprezentacją niepokonaną. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy nie dają Arabii praktycznie żadnych szans. Owa reprezentacja skazana jest na wysoką porażkę.

Arabowie rozegrali w tym roku dziesięć spotkań towarzyskich. Zdołali tylko wygrać z Macedonią Północną 1-0 oraz Islandią 1-0. Najnowsze spotkania z Chorwacją zakończyli porażką 0-1. Ich forma pozostawia wiele do życzenia co powinna wykorzystać Argentyna.

Typ: 1 -1,5 Handicap (kurs 1.60 na Fortuna)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Argentyna – Arabia Saudyjska – Typy bukmacherskie 22 listopada (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie