Arouca – Benfica – Typy bukmacherskie 31 stycznia (wtorek)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w sezonie 2022/2023 mistrzostwo Portugalii zdobędzie Benfica. We wtorek ma szanse umocnić się na pierwszym miejscu w tabeli. Jej przeciwnikiem będzie Arouca. Zapraszam do analizy.

Arouca - Benfica - Typy bukmacherskie 31 stycznia (wtorek)
Arouca – Benfica – Typy bukmacherskie 31 stycznia (wtorek)

Arouca vs Benfica. Typ i Analiza

Pierwsze miejsce w tabeli zajmuje Benfica która ma czterdzieści siedem punktów na koncie, oraz siedem punktów przewagi nad drugą Bragą. Braga jest w bardzo dobrej formie, więc Benfica musi także punktować.

Dwa ostatnie mecze zakończyła zwycięstwem. Ostatnio na wyjeździe wygrała z Ferreirą 2-0. Natomiast wcześniej również w meczu wyjazdowym poradziła sobie z drużyną Santa Clary 3-0.

Gospodarze prezentują się słabiej. Po siedemnastu rozegranych meczach z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów sklasyfikowani są na szóstym miejscu w tabeli.

Piłkarze Aroucy mają szanse zakończyć sezon w strefie pucharowej. Jednak pod względem czysto piłkarskim goście są zdecydowanie drużyną mocniejszą, silniejszą kadrowo… więc raczej gospodarzom pokrzyżują plany.

Po ostatniej porażce ze Sportingiem Lizbona 1-2 gracze Aroucy nie przystąpią do tego spotkania w dobrych nastrojach, zwłaszcza że musieli pogodzić się z brakiem awansu do finału pucharu ligi portugalskiej. Gospodarze przegrali siedem ostatnich spotkań z Benficą! Więc we wtorek spodziewam się zwycięstwa gości.

Typ: 2 (kurs 1.35 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Arouca – Benfica – Typy bukmacherskie 31 stycznia (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie