As Typerów na Wimbledon. Fuksiarz rozdaje graczom 2000 zł!

Na stronie legalnego bukmachera Fuksiarz na Wimbledon przygotowano promocję o nazwie As Typerów. Gracze mają w niej do zdobycia aż 2000 złotych!

As Typerów na Wimbledon. Fuksiarz rozdaje graczom 2000 zł!
As Typerów na Wimbledon. Fuksiarz rozdaje graczom 2000 zł!

As Typerów na Fuksiarz.pl

Jeżeli chcemy wziąć udział w tej promocji, musimy na samym początku zapisać się do niej. Czas na to jest do 10 lipca, jednak dopiero od momentu rejestracji naliczane są punkty za zagrane kupony – a to one są w tym przypadku najważniejsze!

Gracze mają szansę zdobywać nagrody w dwóch dostępnych rankingach. W jednym z nich liczy się aktywność typerska, natomiast w drugim chodzi o trafienie jak najwyższego kursu. Jeżeli ktoś będzie uważnie śledził podczas Wimbledonu typy na dziś, z pewnością będzie miał szansę na wygranie w obu tych zestawieniach!

Świątek wygra Wimbledon? Kurs 50.0 w Betfan.pl
Świątek wygra Wimbledon? Kurs 50.0 w Betfan.pl

Nagrody dla najlepiej obstawiających Wimbledon

Oprócz tytułu asa wśród typerów gracze z pierwszych miejsc w poszczególnych rankingach otrzymają po 500 zł nagrody. Dla tych z miejsca drugiego przygotowano 225 zł. Najniższy stopień podium to 100 zł do zgarnięcia. Typerzy z miejsca od 4. do 10. mogą liczyć na 25 zł. Struktura wypłat nagród prezentuje się następująco:

  • Zwycięzca rankingu: 500 zł
  • 2. miejsce: 225 zł
  • 3. miejsce: 100 zł
  • Miejsca 4.-10.: 25 zł

Nie trzeba omawiać tego, jak przyznawane są miejsca w rankingu kursowym. Jeżeli natomiast chodzi o punkty za aktywność, do ich naliczania przygotowano specjalną formułę. Dobra wiadomość jest taka, że można wspinać się w tabeli uczestników bez względu na to czy częściej będziemy wygrywać, czy też wręcz przeciwnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Wygrane kupony: stawka x kurs x ilość selekcji
  • Przegrane kupony: stawka x ilość selekcji

Im dłuższy kupon za wyższą stawkę i pokaźniejszym kursem, tym lepiej. Start rywalizacji zaplanowano na 25 czerwca godzinę 12. Finał Wimbledonu w turnieju mężczyzn, który jednocześnie zakończy całą imprezę, odbędzie się 10 lipca.

Czy Iga Świątek znów zwycięży?

Bukmacherzy w Polsce uważają, że Iga Świątek powinna wygrać najstarszy turniej tenisowy na świecie. Polka, według kursów, nie ma specjalnie dużej konkurencji pod względem jakości gry.

Tylko osoby zarejestrowane u bukmachera Fuksiarz mogą zapisać się do promocji As Typerów. Konto utworzyć można w kilka chwil na www.Fuksiarz.pl. W pakiecie powitalnym – bez żadnego kodu promocyjnego – proponuje się graczom zakład bez ryzyka w wysokości 500 zł, a do tego także 30 dni dostępu do sportowych kanałów w usłudze Polsat Box Go.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 98

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

As Typerów na Wimbledon. Fuksiarz rozdaje graczom 2000 zł! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie