W środę 6 listopada rozpoczynamy już 4 kolejkę Plus Ligi. Jednym z pojedynków będzie starcie Asseco Resovi Rzeszów z Chemikiem Bydgoszcz.Moim typem na to spotkanie jest wygrana Resovi za 3 pkt (-1,5 seta). Mecz będzie obejrzeć w Polsat Sport od 20:30.

Typ Dnia - 23 września (poniedziałek)
Typ Dnia – 06 listopada (środa)

Rzeszowianie jak rok temu zaliczyli falstart . Po 3 rozegranych spotkaniach zajmują 12 miejsce w tabeli, mając jeden punkt zdobyty po przegranej 3-2 w Katowicach. W dwóch kolejnych meczach na swoim parkiecie przegrali po 1-3 z beniaminkiem z Suwałk następnie przegrali akademikami z Olsztyna. Szczególnie porażki na swoim terenie bolą. Ich sytuacja w tabeli jest nieciekawa. W składzie Resovi najbardziej widoczny jest brak Rossarda, który był w poprzednim sezonie motorem napędowym Rzeszowian. W jego miejsce ściągnięto Nicholasa Hoaga, wrócił też Zbyszek Bartman i Marcin Komenda. W obwodzie jest jeszcze Damian Schultz czy doświadczeni Rafał Buszek i Marcin Możdżonek .

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Bydgoszczanie natomiast maja również jeden pkt i zajmują jeszcze niższa pozycje niż zawodnicy Piotra Gruszki. Przegrali w Radomiu 3-2 i po 0-3 z Jastrzębiem i Project Warszawa na swoim parkiecie. Po słabym poprzednim sezonie bardzo wielu zawodników opuściło klub Chemika, łącznie z trenerem Bednarukiem którego podkupił MKS Będzin. Pierwszym szkoleniowcem jest również były siatkarz Przemysław Michalczyk, który do tej pory był asystentem Bednaruka. W Bydgoszczy najbardziej jest widoczny brak Bartosza Filipiaka który odszedł do Trefla Gdańsk. Do Chemika przyszedł młody obiecujący mistrz europy juniorów Dawid Woch. Liderami zespołu powinni być Gonzalo Quiroga i Toncek Stern, atakujący który w ostatnim meczu w Radomiu zdobył aż 25 pkt.

Podsumowując, mimo podobnego miejsca w tabeli ,uważam że podopieczni Piotra Gruszki w końcu dadzą z siebie więcej niż w poprzednich 3 meczach i w środę zanotują pierwsze zwycięstwo w tym sezonie za 3 pkt, uważam że Bydgoszczan stać na seta w tym pojedynku ale raczej zostaną bez punktów. Obstawiam 3-1 dla gospodarzy

Typ Resovia -1.5 seta @1.38 fortuna.