Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice ( Typy i analiza)

Dziś w Rzeszowie o 17:30 Asseco Resovia podejmuję GKS Katowice, faworytami są gospodarze, jednak ja typuję ponownie handicap punktowy na gości, gdyż uważam że jest on zbyt wysoki +19,5 pkt @1,51 fortuna.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 9 września (niedziela)

Rzeszowianie są na 6 miejscu z 22 pkt na koncie. Od dwóch spotkań ekipą steruję Marcelo Mondez i oba mecze są wygrane przez Rzeszowian nie wiadomo czy to przypadek czy naprawdę ich forma idzie w góre. Ostatnio znakomite spotkanie z Olsztynem rozegrał Paweł Zatorski który został MVP spotkania. Asseco zbudowało niesamowity skład i po wielu sezonach liczą na medal w Pluslidze, muszą takie spotkania wygrywać.

Jednak Katowiczanie to nie są ogórki do bicia, trener Daszkiewicz fajnie kieruje klubem.Są tylko dwa miejsca niżej w tabeli od Rzeszowian, jednak strata już jest spora bo 8 pkt a po dzisiejszym spotkaniu może być już 11 pkt. Katowiczanie ostatnio wygrali z faworyzowanym Gdańskiem przerywając serie porażek z rzędu. W zespole nie ma wielkich gwiazd jednak największą jest Jakub Jarosz były atakujący reprezentacji, wtóruję mu Tomass Rosseaux który był ojcem zwycięstwa w Gdańsku zdobył 22 pkt w tym spotkaniu.

Rzeszowianie wydają się faworytem jednak uważam że ten handicap jest zbyt wysoki, sport się bardzo wyrównał szczególnie u mężczyzn i nie spodziewam się pogromu Katowiczan w dzisiejszym spotkaniu

Typy :

Katowice +19,5 pkt @1,51 fortuna

Rosseaux over 12,5 pkt @1,80 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice ( Typy i analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie