Asseco Resovia Rzeszów kontra Warta Zawiercie – typy bukmacherskie na hit w PlusLidze.

We wtorek 22 listopada w 12 kolejsce w PlusLidze zmierzą się zawodnicy Asseco Resovi Rzeszów i Warty Zawiercie. Obstawiam w tym pojedynku zwycięstwo gospodarzy jak i over 3,5 seta @1,54 Superbet i @1,44 Betfan ,ponieważ nie sądze aby to spotkanie zakończyło się w trzech setach. Transmisja w Polsat Sport od 21:00

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Typ dnia – 22 listopada (wtorek) typy bukmacherskie

W Rzeszowie dojdzie do konfrontacji drugiej i trzeciej drużyny w lidze, zespołów których aspirację sięgają medalu w lidze. Początek sezonu w wykonaniu Resovi jest piorunujący dotychczas przegrali tylko jeden raz w Jastrzębiu 3-0 ale co ważne w każdym z setów Rzeszowianie prowadzili jednak nie wytrzymali ciśnienia w końcówce. Napewno ich plusem jest to że nie wystepują w tym roku w LM i mogą się wpełni skupić na rozgrywkach ligowych. Sciągnięcie do klubu DeFalco było strzałem w dziesiątkę porónałbym to do ściagnięcia do klubu Georga Grozera. Amerykanin wraz z Cebulj tworzą duet który każdy chciałby mieć w swojej drużynie. 

Zawiercie gra trochę w kratkę jednak  oni mają jeszcze spotkania w LM i trochę rotują siłami. Tam mają dwa zwycięstwa i idą bo historyczne pierwsze wyjście z grupy. Zawiercie w lidze ma dwie porażki w Jastrzebiu i na swojej hali z Olsztynem to było szczególnie niespodziewana porażka. W drużynie rządzi Kovacević którego sama obecnośc na boisku działa na drużynę mobilizująco i to zawodnik do kończenia akcji z tych najtrudniejszych. Bardzo mocno zespół wzmocnił Kwolek. Zawiercie wydaję się wyszło z kryzysu, jednak spotkanie w Rzeszowie może okazać się jednym z trudniejszych w tym roku.

Resovia wydaję się faworytem na swojej hali gdzie imponują zagrywką, jednak Zawiercie  nie odpuści to drużyna z charakterem bym sie nawet nie zdziwił jak powalczą w każdym setów jak równy z równym. Typuję 3-1 dla gospodarzy.

Typy

Rzeszów @1,52 Superbet

over 3,5 seta @1,44 Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Asseco Resovia Rzeszów kontra Warta Zawiercie – typy bukmacherskie na hit w PlusLidze. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie