Atalanta – Torino – Serie A – Typy bukmacherskie (1 września)

Zobacz typy bukmacherskie na mecz Atalanta – Torino, który odbędzie się w Serie A w dniu 1 września. Start spotkania zaplanowano na godzinę 20.45.

Atalanta - Torino - Serie A - Typy bukmacherskie (1 września)
Atalanta – Torino – Serie A – Typy bukmacherskie (1 września)

Typy bukmacherskie Serie A – 1 września

Zawodnicy Atalanty w nowym sezonie jak na razie w Serie A nie znaleźli pogromców. Po trzech kolejkach ekipa z Bergamo nie ma na koncie ani jednej porażki, a jak na razie nie zachowała czystego konta tylko i wyłącznie w meczu z aktualnym mistrzem Włoch, AC Milanem. Kibiców tej jedenastki z pewnością poprawa gry w defensywie może cieszyć, gdyż Atalanta w ostatnich jedenastu spotkaniach ubiegłego sezonu ani razu nie kończyła meczu na zero z tyłu.

Gdyby udało się Atalancie wygrać z Tornio, miałby zgromadzonych 10 punktów po czterech kolejkach. W XXI wieku temu klubowi jeszcze nigdy nie udało się osiągnąć czegoś takiego. Jest zatem z pewnością kolejna motywacja do tego, by zagrać możliwie jak najlepiej. Kursy wskazują na to, że wygrać powinno się udać. Co ciekawe, przeszkodą w tym przypadku może okazać się… własny stadion. Na Gewiss Stadium gospodarze nie wygrali żadnego z ostatnich ośmiu pojedynków. To nie świadczy o nim najlepiej, ale starcie z Torino zdaje się być jednocześnie dobrą okazją do przełamania.

Betfan bonus cashback
Kod promocyjny na cashback 600 PLN w Betfan

Atalanta – Torino: typy bukmacherskie

Atalanta kojarzona jest cały czas przez wielu typerów z drużyną, która w swoich meczach potrafi przynieść sporo bramkowych overów. Jak będzie 1 września? Wiele goli paść tu nie musi, bo Torino w ostatnich 16 występach tylko dwukrotnie traciło więcej niż dwa gole. Goście nie przegrali też żadnego z ostatnich czterech wyjazdów do Bergamo, co jest dość ciekawą statystyką, patrząc na to, jak przebieg tego starcia powinien wyglądać według bukmacherów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3574 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Torino na wyjeździe w Serie A odniosło cztery zwycięstwa z rządu. Piąte byłoby czymś w przypadku tej drużyny bardzo rzadko spotykanym – ostatni raz taka sytuacja miała miejsce aż 70 lat temu!

Atalanta – Torino: kursy bukmacherskie

Jak bukmacherzy online widzą to starcie? Zdecydowanie więcej można zarobić na triumfie Torino, co oznacza, że sukces tej ekipy jest mniej prawdopodobny, niż wygrana gospodarzy.

Aż 95% grających zakłady 1X2 na to spotkanie wybiera typ na wygraną Atalanty. W naszej redakcji również przekonani jesteśmy o tym, iż zwycięży tutaj drużyna grająca przed własną publicznością.

Typ: wygra Atalanta

4.9 / 5. Ocen: 69

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Atalanta – Torino – Serie A – Typy bukmacherskie (1 września) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie