AZS Olsztyn – Skra Bełchatów ( Typy i zapowiedz )

W sobotę 9 stycznia powinno dojśc do ciekawego spotkania w Iławie gdzie AZS Olsztyn podejmuje Skrę Bełchatów. Faworytem są goście jednak Plusliga jest wyrównana szczególnie słabsze ekipy są wstanie walczyc na swoim parkiecie, dlatego typuję over 3,5 seta. @1,63 STS

typy dnia siatkówka

Dla Olsztynian w tym roku będzie to drugie spotkanie, kilka dni temu ulegli w Rzeszowie 3-0, chociaz w 1 secie walczyli jak lwy, przegrali 31-29, im dalej w las tym bylo gorzej w 3 secie przegrali 25-15. Mam nadziej że ze skrą bedzie inaczej mimo że moim zdaniem znacznie Olsztynianie odstaają na rozegraniu i na środku siatki. Akademicy są po 4 porażkach z rzędu w których zdobyli tylko 2 sety w Warszawie. Sa jeszcze w bezpiecznej strefie na 7 miejscu ale jeszcze kilka porażek i może być ciepło w klubie. W Rzeszowie wszyscy zawiedli, jednak dziś nowe spotkanie Butryn i DeFalco zdobywają bardzo dużo punktów dla drużyny to na nich jest zwrócona główna uwaga ekip przyjezdnych.

Gracze Skry są na 3 pozycji w tabeli z 30 pkt na koncie muszą wygrywać spotkania bo zaraz za plecami mają groznych rywali co w pozniejszej rywalizacji moze miec znaczenie. W fantastycznej dyspozycji jest środkowy Mateusz Bieniek który ostatnio zdobył 18 pkt, to bardzo dużo jak na środkowego. Ciekawy pojedynek atakujących śie zapowiada Atanasijević kontra Butryn. Mimo że Skra wydaję się faworytem to nie sądze aby wygrali do 0 na wyjezdzie.

Uważam że dzisiejsze spotkanie bedzie wyrównane, minimum 4 sety powinniśmy obejrzeć w tym spotkaniu.

Typy :

Over 3,5 seta @1,63

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

AZS Olsztyn – Skra Bełchatów ( Typy i zapowiedz ) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie