Baraże MŚ 2022: Polska – Szwecja (typy bukmacherskie)

Polska – Szwecja to mecz, który jest dla Biało-Czerwonych ostatnią szansą na wywalczenie awansu na MŚ 2022. Co mówią nam typy bukmacherskie?

Baraże MŚ 2022: Polska - Szwecja (typy bukmacherskie)
Baraże MŚ 2022: Polska – Szwecja (typy bukmacherskie)

Typy na Polska – Szwecja

Reprezentacja Polski teoretycznie miała łatwiejszą drogę w barażach od swoich najbliższych rywali. Skandynawowie w ostatni czwartek zagrali aż 120 minut przeciwko Czechom. Biało-Czerwoni z kolei o stawkę grać nie musieli, ponieważ dzięki walkowerowi z Rosją automatycznie uzyskali awans do finału drabinki.

Mecz Polska – Szwecja odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Powinna to być dobra wiadomość dla podopiecznych Czesława Michniewicza. Dobra, ale jednocześnie będąca tylko niewielkim pocieszeniem po tym, jak z gry przez kontuzję zostali wyeliminowani dwaj z trzech kluczowych napastników – Arkadiusz Milik i Krzysztof Piątek. Ten drugi być może 29 marca wystąpi, chociaż mówi się, że szanse na to nie są szczególnie wysokie.

Fuksiarz darmowy bonus
Fuksiarz darmowy bonus

Polska czy Szwecja – dla kogo baraże MŚ 2022?

Biało-Czerwoni rzutem na taśmę zremisowali w Glasgow w meczu towarzyskim ze Szkocją. W tym meczu nie mieli grać na pełnych obrotach, ale liczono na to, że zaprezentują się kibicom z dobrej strony i pokażą im, iż są gotowi na walkę o mundial. Tymczasem z ostatniego występu Polaków trudno być zadowolonym, bo ich gra nie wyglądała za szczególnie.

Tyle że i tutaj pojawia się pewne pocieszenie, a jest nim fakt, że Szwecja mimo zwycięstwa też z Czechami nie zagrała koncertowo. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że Trzy Korony zaprezentowały się równie słabo co piłkarze Michniewicza. Pozostaje więc zadać sobie pytanie, kto we wtorek w Chorzowie pokona rywala. Nawet jeśli nie w ładnym stylu, to jednak. I tutaj na Polska – Szwecja typy wskazują z dużą nieśmiałością na gospodarzy, chociaż nie ma co ukrywać, że i na gości gra sporo osób. Pod uwagę bierze się również remis, który doprowadziłby do dogrywki.

Jakie zagrać na Polska – Szwecja typy?

Jak gramy w tym meczu? Uważamy, że Szwecja jest jak najbardziej zespołem w zasięgu reprezentacji Polski. Trudno tutaj jednak spodziewać się goli od pierwszego gwizdka sędziego. Szwedzi przeciwko Czechom pokazali, jaką mają taktykę na mecze o punkty, a ta skupia się przede wszystkim na ostrożnym konstruowaniu akcji bez zbędnego ryzyka. Polacy też z pewnością od samego początku nie podejmą decyzją o rzuceniu się na bramkę rywali. Wydaje się więc, że na Śląskim wielu goli nie zobaczymy.

Typ: mniej niż 2,5 gola – kurs 1.55 na www.eFortuna.pl

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Baraże MŚ 2022: Polska – Szwecja (typy bukmacherskie) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie