Baraże MŚ 2022: Portugalia – Macedonia Północna (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw świata piłkarze Portugalii podejmą zawodników Macedonii Północnej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Baraże MŚ 2022: Portugalia - Macedonia Północna. Typy bukmacherskie
Baraże MŚ 2022: Portugalia – Macedonia Północna. Typy bukmacherskie

Baraże MŚ 2022: Portugalia – Macedonia Północna. Typy bukmacherskie

Piłkarze Fernando Santosa będą zdecydowanym faworytem tego meczu. Przygotowywali się na bardzo trudny pojedynek z Mistrzami Europy. Tymczasem Włosi ośmieszyli się w swoim meczu.

Macedonia Północna pokonała ich 1:0. Włosi mieli więcej okazji, ale nie były one klarowne. Rywale to wykorzystali i dobrym strzałem z dystansu sprawili olbrzymią niespodziankę, która wstrząsnęła włoską piłką.

Macedonia Północna na EURO 2020 zagrał bardzo przeciętnie i chyba nikt nie spodziewał się, że mogą zagrać w meczu z Portugalią. Wykorzystali ogromna nieskuteczność Italii, jednak w drugim meczu będzie im trudniej.

Portugalia jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Na przykładzie meczu Włochów oni na pewno ni zlekceważą swojego rywala. Siła Portugalii leży w formacjach ofensywnych i na pewno będą chcieli szybko zdobyć bramkę.

W ich ekipą są jednak kontuzjowani środkowi obrońcy. Myślę zatem, że Portugalia zagra bardzo ofensywnie, ale rywali stać na strzelenie choćby jednego gola i warto grać w tym spotkaniu na over.

MeczTypKursBukmacher
Portugalia – Macedonia Północna +2,51,73STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Baraże MŚ 2022: Portugalia – Macedonia Północna (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie