Tegoroczny finał pucharu Białorusi rozgrywany będzie w Mińsku, dokładnie na stadionie Dynama. Odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00, a walczyć w tym finale będą drużyny BATE i Dynama Brest.

Typy Dnia - 5 kwietnia (niedziela)
Typy Dnia – 24 maja (niedziela)

BATE vs Dynamo Brest. Typ i Analiza

Faworyta tej potyczki wskazać bardzo łatwo, oczywiście są nimi piłkarze BATE którzy w ostatnich tygodniach imponują bardzo wysoką formą. Ich początek sezonu kibice nie wspominają najlepiej, wicemistrzowie Białorusi mało strzelali bramek, ale przede wszystkim słabiutko radzili sobie w defensywie.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Dziś na szczęście te problemy mają za sobą. Zawodnicy BATE wreszcie wrócili na właściwe tory, czyli rozkręcili się na całego i w ostatnim czasie przekonująco wygrywają swoje mecze. Nic więc dziwnego, że w niedzielę zdaniem bukmacherów są wyraźnym faworytem.

Po kursie 1.75 w STS moim zdaniem śmiało można stawiać na zwycięstwo BATE. To że jest lepsze od Dynama Brest przekonaliśmy się chociażby w ostatniej kolejce ekstraklasy Białoruskiej gdzie na wyjeździe wygrało z tą drużyną 3-1.

I tu trzeba pochwalić piłkarzy BATE za skuteczność, zgranie, spokój, cierpliwie budowali swoje akcje ofensywne, widać było doświadczenie po ich stronie. Uwaga, w ciągu 90. minut oddali aż trzynaście strzałów w światło bramki przeciwnika! Jak więc widać, mogli strzelić więcej niż trzy gole.

Nie zmienia to jednak faktu, że byli drużyną lepszą i wygrali zasłużenie. Podobnego przebiegu spotkania spodziewam się w finale pucharu Białorusi. Z pewnością piłkarze BATE będą chcieli udowodnić, że ich ostatnie zwycięstwo nad mistrzem Białorusi nie było przypadkowe, bo przecież nie było. Są w świetnej formie o czym świadczą wcześniejsze zwycięstwa z FK Słuck 3-0, FK Smalawiczy 5-3, Nioman Grodno 3-1 czy z drużyną Sławija Mozyrz 2-0.

Natomiast gracze Dynama Brest wyraźnie są pod formą. Można powiedzieć, że najlepsze czasy mają już za sobą. Ich ostatnia porażka z BATE była drugą porażką z rzędu, bowiem wcześniej na wyjeździe przegrali z Eniergietyk-BDU 1-2. Warto podkreślić, że w siedmiu ostatnich meczach odnotowali aż pięć porażek!

Typ: 1

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus