Bayern – Wolfsburg – Typy bukmacherskie 17 grudnia (piątek)

Przed nami siedemnasta kolejka niemieckiej Bundesligi. Pierwsze spotkanie odbędzie się na Allianz Arena gdzie mistrzowie Niemiec podejmować będą VfL Wolfsburg. Transmisja na Viaplay.

Kosowo - Szwecja typy bukmacherskie. Pewniak na 28 marca (niedziela)
Typy Dnia – 17 grudnia (piątek)

Bayern vs Wolfsburg. Typ i Analiza

Po szesnastu rozegranych kolejkach Bayern Monachium ma czterdzieści punktów na koncie i sklasyfikowany jest na pierwszym miejscu w tabeli. Ma bezpiecznie sześć punktów przewagi nad drugą Borussią Dortmund.

Oczywiście przystąpi do tego spotkania w roli zdecydowanego faworyta. Nie może być inaczej, skoro jest w bardzo wysokiej formie. Wygrał cztery ostatnie mecze w Bundeslidze. W ostatniej kolejce na wyjeździe rozgromił Stuttgart 5-0.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że wieczorem mistrzowie Niemiec odniosą przekokonujące zwycięstwo, zwłaszcza że „Wilki” są w tragicznej formie o czym świadczą ich cztery porażki z rzędu w ekstraklasie.

Ostatnio na swoim terenie przegrały z FC Koeln 2-3. Tak więc nadal mają dwadzieścia punktów na koncie. Aktualnie sklasyfikowane są na jedenastym miejscu w tabeli.

Obie drużyny mają problemy kadrowe co nie zmienia faktu, że murowanym faworytem są „Bawarczycy”. Po pierwsze, grać będą na własnym obiekcie. Po drugie, są silniejsi kadrowo. Po trzecie, historia bezpośrednich spotkań przemawia zdecydowanie na ich korzyść.

Typ: 1 -1,5 Handicap (kurs 1.55 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bayern – Wolfsburg – Typy bukmacherskie 17 grudnia (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie