BBTS Bielsko Biała – Jastrzębski Węgiel ( typy bukmacherskie )

5 kolejke PlusLigi zainaugurujemy w Bielsku Białej gdzie przyjeżdża wicemistrz Polski z Jastrzębia któremu będzie zależało jak najszybciej zwycieżyć ponieważ niedługo mają bardzo ważny mecz w Superpucharze Polski z Zaksą. Typuję w tym pojedynku 3-0 dla Jastrzębia.

Typ dnia - 6 września (niedziela)

Bielszczanie awansowali do Plusligi, jednak w tym klubie nie ma aż tak dobrych zawodników jak w Jastrzębiu. Na dodatek rozgrywający ekipy Niemiec Zimmermann poprosił klub o rozwiązanie kontraktu. Jednak prezesi klubu nie byli bierni i bardzo szybko zatrudnili bardzo doświadczonego reprezentanta rancji Pierra Pujola. Jednak ten zawodnik potrzebuję kilku spotkań aby się rozegrać z zespołem. Bielsko nie tak dawno mierzyło się z Zaksą było widać jak wiele brakuje tej ekipie do najlepszych, seriami tracone punkty mówią wiele i myślę że jutro nawet własna hala nie pomoże z tak ututuowanym rywalem.

Jastrzebie natomiast idzie od zwycięstwa do zwycięstwa jak dotąd stosunek setów 12-2. Bardzo pewnie pokonali Wartę Zawiercie 3-0 i AZS Olsztyn 3-1. To moim zdaniem mówi dużo o ich dyspozycji. Na dodatek w doskonałej formie jest Francuz Boyer który stracił tamten sezon z powodu kontuzji. Jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego to Jastrzebianie po dobrej godzinie są pod prysznicem.

Typy:

Jastrzębie 3-0 @1,37

Gladyr over 6,5 pkt @ 1,70 Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

BBTS Bielsko Biała – Jastrzębski Węgiel ( typy bukmacherskie ) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie