Betard kontra Falubaz.

Pierwszym spotkaniem 14 kolejki będzie pojedynek drużun które walczą o odmienne cele w tym roku Betard Sparta Wrocław i Falubaz Zielona Góra. Jednym z typów jest iż goście nie wygraja dwukrotnie podwójnie @1,30 fortuna.Transmisja od 18:00 w eleven sports.

żużel typersi

Dla Zielonogórzan piątkowy mecz jest ostatnią szansą na wywalczenie utrzymania w lidze, bez oglądania na niedzielny wynik spotkania w Grudziądzu. Ich zwycięstwo będzie można roztrzygać w kategori ,,Cudu nad Odrą”  ponieważ Sparta to wyrazny lider tabeli i główny faworyt do złota w tym roku. Sparta nie przegrała żadnego spotkania na Olimpijskim, dwie ekipy wywalczyły 40+ pkt. Jedynym ratunkiem podopiecznych Piotra Zyto będzie że Sparta zwyczajnie odpuści to spotkanie bo tak i tak zajmują pierwsze miejsce.

Handicapem Falubazu może być Max Fricke który 2 lata sćigał się we Wrocławiu i zna ten owal. Jednak  aby myśleć o czymś pozytywnym potrzebnejest wsparcie w osobach Dudka Protasiewicza i Zagara, który forme chyba zgubił w lesie. Ten zawodnik jest cieniem samego siebie z najlepszych lat. W GP również odstaje i pewnie pożegna się z cyklem. O juniorach lepiej nie wspominać, jeszcze na swoim torze coś są w stanie powalczyć jednak na Olimpijskim są bez szans z Liszką czy Curzytkiem. 

Kolejną nadzieją jest,rok temu Falubaz również był skazany na pożarcie a udało się sensacyjnie zremisować, ten remis najprawdopodobniej dałby rownież utrzymanie w tym roku i nie oglądanie się na niedzielny pojedynek w Grudziądzu.

Dla ekipy Sparty najważniejsze będzie sprzętu przed jak najlepsze spasowanie się z torem przed najważniejszymi meczami sezonu. Ta ekipa jest kompletna po wzmocnieniu Artiomem Lagutą, który wydaję się być wiekszą gwiazdą niz Janowski i Woffinden, wydaję się że to właśnie tego ogniwa brakowało aby mieć szansę wkońcu duże szansę na upragnione złoto. Bardzo niską linię wystawilina Gleba Czugunowa +6,5 @1,57. Gleb w każdym biegu pojedzie z jednym z trójki liderów , jednak słaby rywal i niska linia powodują że warto spróbować to pograć.

Uważam że obejrzymy jednostronne  widowisko, uważam że sukcesem Falubazu będzie 35 pkt. Nie wierze w liderów Falubazu którzy nawet na Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze nie są pewni.

Typy:

2 (under podwójnych zwycięstw ) @1,30

Czugunov over 6,5 pkt @1,57

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie