Betclic daje 40 PLN za obstawianie Fame MMA 7!

Betclic jest oficjalnym sponsorem Fame MMA 7. Jeżeli postawimy na walki z tej gali, będziemy mogli liczyć na specjalny bonus w wysokości 40 PLN. Na czym polega akcja? Oto szczegóły ważne dla każdego typera!

Betclic daje 40 PLN za obstawianie Fame MMA 7!
Betclic daje 40 PLN za obstawianie Fame MMA 7!

Oferta specjalna w Betclic na obstawianie Fame MMA 7

Gala Fame MMA 7 to aż dziesięć pojedynków tzw. freak fightów. W akcji zobaczymy podczas imprezy, między innymi, Popka Monstera, Marcina Najmana, Martę Linkiewicz i wiele innych celebrytów ze świata sportu, muzyki oraz mnóstwa innych dziedzin.

Betclic jest nie tylko oficjalnym bukmacherem, ale także sponsorem Fame MMA 7. To właśnie tutaj pojawiała się pierwsza promocja z okazji tej imprezy, w ramach której do zgarnięcia jest zwrot 40 PLN. Co trzeba zrobić, by otrzymać te pieniądze i na czym dokładnie polega cała akcja?

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Kiedy coś nie pójdzie po twojej myśli, nie będziesz stratny. Zwrot 40 PLN dla każdego!

Aby skorzystać z oferty specjalnej przygotowanej przez Betclic, trzeba przede wszystkim zapisać się do niej. Można to zrobić na stronie www.Betclic.pl, co sprowadza się do jednego kliknięcia. Od tego momentu stajemy się uczestnikami i mamy prawo otrzymać bonus 40 PLN.

W promocji Betclic przyznaje pieniądze osobom, którym nie uda się trafić jednego typu na kuponie AKO z zakładami na walki z Fame MMA 7 lub/oraz UFC Fight Night w Las Vegas. Każdy może otrzymać maksymalnie 40 złotych, jednak w tym przypadku nie ma żadnych progów dotyczących stawki, za jaką należy postawić kupon.

Uwaga! Jeżeli nie trafimy więcej niż jednego typu, nie będziemy mogli otrzymać bonusu od Betclic. Dodatkowe środki przyznawane są automatycznie, a na koncie można spodziewać się ich do dnia 7 września do godziny 16. W sam raz, by jeszcze postawić na pojedynek Polska – Bośnia w piłkarskiej Lidze Narodów.

Nowi w Betclic mają więcej. 550 zł cashbacku – najwięcej w Polsce!

Betclic kod promocyjny 2020. Bonus cashback 550 PLN! Wpisałeś "KOD550"?
Betclic kod promocyjny 2020. Bonus cashback 550 PLN! Wpisałeś „KOD550”?

Osoby, które jeszcze nie rejestrowały się w Betclic, mogą to zrobić wtedy, gdy tylko chcą. Na dobry początek do zdobycia mają nawet 550 złotych zwrotu w razie przegranej w debiucie. W chwili obecnej to najwyższy cashback, na jaki można liczyć w naszym kraju.

Rejestracja dostępna jest na www.Betclic.pl. Wypełnienie formularza online to kwestia kilku chwil, a kod promocyjny, jaki wpisuje się na tym etapie, brzmi KOD550.

W ofercie Betclic znajdziemy nie tylko MMA, ale także całe mnóstwo zakładów na inne dyscypliny. Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy o premii powiększającej wygrane o 100% na mecz Holandia – Polska!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie