W ofercie marki Betclic pojawiło się konto tymczasowe. To specjalna funkcja, dzięki której możliwe jest legalne obstawianie meczów bez dowodu!

Betclic konto tymczasowe. Od teraz legalne obstawianie bez dowodu!
Betclic konto tymczasowe. Od teraz legalne obstawianie bez dowodu!

Betclic bez dowodu. Jak obstawiać?

Rejestracja konta u bukmachera nie dla każdego jest czymś, co miło sobie kojarzy. Nie ma co ukrywać, że w niektórych przypadkach zakładanie profilu gracza zajmuje sporo czasu, a przecież nikt z nas na jego nadmiar nie może w dzisiejszych czasach narzekać.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Betclic konto tymczasowe to opcja w sam raz dla tych, którzy chcą od razu po zapisaniu się do bukmachera rozpocząć obstawianie. I co bardzo ważne – bez weryfikacji, gdyż wszystko sprowadza się do wypełnienia formularza. Całość zajmuje minutę albo i nieco mniej!

Co daje konto tymczasowe Betclic?
👇👇👇

  • Możliwość grania bez dowodu
  • Obstawianie kuponów LIVE, pre-match
  • Granie w aplikacji mobilnej
  • Darmowe oglądanie meczów przez internet
  • Ekspresowe wpłaty pieniędzy

Przy rejestracji konta bez weryfikacji cały czas możliwe jest wykorzystanie przygotowanej przez Betclic promocji na start. Przypominamy, że na tem moment aktywny kod promocyjny to KOD500, a nowi gracze otrzymują za pierwszy nietrafiony kupon nawet 500 złotych jako cashback!

Konto tymczasowe trzeba aktywować dowodem dopiero w ciągu 90 dni od momentu wypełnienia formularza. Maksymalnie można do niego wpłacić 5000 złotych – wypłaty z kolei są niemożliwe.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>