Betclic konto tymczasowe. Od teraz legalne obstawianie bez dowodu!

W ofercie marki Betclic pojawiło się konto tymczasowe. To specjalna funkcja, dzięki której możliwe jest legalne obstawianie meczów bez dowodu!

Betclic konto tymczasowe. Od teraz legalne obstawianie bez dowodu!
Betclic konto tymczasowe. Od teraz legalne obstawianie bez dowodu!

Betclic bez dowodu. Jak obstawiać?

Rejestracja konta u bukmachera nie dla każdego jest czymś, co miło sobie kojarzy. Nie ma co ukrywać, że w niektórych przypadkach zakładanie profilu gracza zajmuje sporo czasu, a przecież nikt z nas na jego nadmiar nie może w dzisiejszych czasach narzekać.

Betclic konto tymczasowe to opcja w sam raz dla tych, którzy chcą od razu po zapisaniu się do bukmachera rozpocząć obstawianie. I co bardzo ważne – bez weryfikacji, gdyż wszystko sprowadza się do wypełnienia formularza. Całość zajmuje minutę albo i nieco mniej!

Betclic konto tymczasowe. Od teraz legalne obstawianie bez dowodu!

Co daje konto tymczasowe Betclic?
👇👇👇

  • Możliwość grania bez dowodu
  • Obstawianie kuponów LIVE, pre-match
  • Granie w aplikacji mobilnej
  • Darmowe oglądanie meczów przez internet
  • Ekspresowe wpłaty pieniędzy

Przy rejestracji konta bez weryfikacji cały czas możliwe jest wykorzystanie przygotowanej przez Betclic promocji na start. Przypominamy, że na tem moment aktywny kod promocyjny to KOD510, a nowi gracze otrzymują za pierwszy nietrafiony kupon nawet 510 złotych jako cashback!

Konto tymczasowe trzeba aktywować dowodem dopiero w ciągu 90 dni od momentu wypełnienia formularza. Maksymalnie można do niego wpłacić 5000 złotych – wypłaty z kolei są niemożliwe.

Betclic weryfikacja danych. Jak długo?

Ile trwa weryfikacja danych u bukmachera Betclic, kiedy już zdecydujemy się na przejście przez tradycyjną formę rejestracji konta? Okazuje się, że wcale nie tak długo, jak niektórzy to sobie wyobrażają.

Oczywiście, wszystko zależy także od samego gracza. Niektórzy szybko załatwią sobie skan lub zdjęcie dowodu, a dla innych będzie to stanowiło nieco większy problem. Załóżmy jednak, że wszystko po naszej stronie jest już załatwione – jak szybko z problemem „uwinie” się sam bukmacher?

Jak obstawia się w Betclic? ZOBACZ VIDEO:

Jeżeli tylko nie będziemy mieli wyjątkowego pecha, a nasze dane pokrywają się z tymi podanymi przy rejestracji, wszelkie formalności związane z weryfikacją powinny trwać maksymalnie 15 minut.

Po około kwadransie powinniśmy bez najmniejszego problemu otrzymać pełny dostęp do oferty Betclic, czyli obstawiać mecze tak samo, jak każdy zweryfikowany użytkownik.

Skan dowodu w Betclic. Czy to legalne i bezpieczne?

Wiele osób pyta się o bezpieczeństwo i legalność przekazywania skanu dowodu w Betclic. Nie ma najmniejszych podstaw do tego, by twierdzić, że coś, co wykonuje ten bukmacher, odbywa się niezgodnie z przepisami.

Przypominamy, że Betclic Polska jest marką z licencją Ministerstwa Finansów, a więc odpowiada za wszystko tak samo, jak każda inna firma działająca na terenie naszego kraju.

Skan dowodu przesyłany jest do Betclic, by potwierdzona została tożsamość gracza oraz jego wiek uprawniający do obstawiania meczów online. Nie ma tutaj żadnego drugiego dna!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Betclic konto tymczasowe. Od teraz legalne obstawianie bez dowodu! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie