W czwartek, to jest 15 sierpnia, czekają nas rewanżowe mecze III rundy eliminacji Ligi Europy. Tym bardziej oferta BetClic ze zwrotem za przegrane kupony powinna zainteresować wielu typerów!

Betclic oddaje kasę za przegrane kupony. Pewny Zakład na 15 sierpnia!
Betclic oddaje kasę za przegrane kupony. Pewny Zakład na 15 sierpnia!

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w Betclic!

Pewny Zakład BetClic to promocja dla graczy legalnego bukmachera, którzy lubią obstawiać dużo meczów na jednym kuponie. W eliminacjach do Ligi Europy nie brakuje ciekawych spotkań, a więc z uzupełnieniem zakładu problemów być nie powinno!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Brak pomysłu na typy dnia? Na łamach naszej strony dodaliśmy typy na rewanże III rundy eliminacji Ligi Europy! Każdy chętny nie powinien mieć problemów z wybraniem czegoś dla siebie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

W ramach najnowszej promocji od Betclic Polska do zdobycia jest pełny zwrot stawki. Kupon kwalifikujący się do oferty musi spełniać kilka prostych warunków i – co najważniejsze – dotyczyć tylko i wyłącznie piłki nożnej!

Granie bez ryzyka na Betclic.pl

Co trzeba zrobić, by zagrać kupon ze zwrotem? Instrukcja krok po kroku 👇👇

  • Zapisać się do promocji na Betclic.pl
  • Zagrać kupon za 20-40 PLN
  • W kuponie zawrzeć minimum 5 typów z piłki nożnej
  • Kurs łączny nie może wynosić mniej niż 5.0
  • Zakłady mogą być pre-match bądź LIVE

Tylko zarejestrowani typerzy mogą otrzymać bonus. Warto mieć na uwadze, że cały czas dostępny jest na stronie Betclic kod promocyjnyKOD500„. Nowi klienci mogą tutaj otrzymać na dzień dobry nawet 500 PLN cashbacku!

Uwaga! Opisywana akcja o nazwie Pewny Zakład jest ważna do końca 15 sierpnia. Wszystkie środki promocyjne organizator przeleje na odpowiednie konta w dniu 16 sierpnia.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.