Bukmacher legalny Betfan dla nowych graczy ma najwyższy bonus powitalny na rynku – aż 3000 złotych! A z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzymać można jeszcze dodatkowe 50 zł!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus na start Betfan

Promocja dla nowo zarejestrowanych dostępna jest w przypadku osób, które jeszcze nie są zapisane na stronie marki Betfan. Co bardzo ważne, nie jest wymagana weryfikacja danych – to można załatwić w późniejszym czasie!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Bonus powitalny Betfan to nawet 3000 złotych na start. Taka premia nie jest dostępna na żadnej innej stronie bukmacherskiej w Polsce! A jak się ją otrzymuje? Wystarczy:

  1. Wejść na Betfan.pl i założyć konto
  2. Dokonać pierwszej wpłaty
  3. Zgarnąć 3x bonus od depozytu 10%
  4. Obstawiać i zdobyć wygrane większe x10!
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan

Poza standardowym prezentem dla nowych klientów dostępny jest także specjalny freebet. Ten wynieść może maksymalnie 50 złotych. Ale uwaga! Odebrać go można tylko i wyłącznie z kodem promocyjnym „BETONLINE„!

Jak dokładnie to działa? Należy wprowadzić kod przy zakładaniu konta. Robi się to w odpowiedniej rubryce, której nie da się przegapić!

Zakład Bez Ryzyka od Betfan przyznaje się każdemu z kodem. Zwrot dostaje się jedynie za przegraną w pierwszym kuponie zagranym na stronie bukmachera.

Minimalna stawka kwalifikacyjna to 20 złotych, liczba zdarzeń: 2 lub więcej, a kurs – co najmniej 2,2!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.