Betfan daje kurs 50.0 na wygraną Liverpoolu oraz Realu w finale LM!

Czy można wygrać 220 zł za postawione 5 zł na wygraną Liverpoolu lub Realu w finale Ligi Mistrzów? U legalnego bukmachera Betfan to jak najbardziej możliwe, a to wzystko dzięki najnowszej ofercie specjalnej.

Betfan daje kurs 50.0 na wygraną Liverpoolu oraz Realu w finale LM!
Betfan daje kurs 50.0 na wygraną Liverpoolu oraz Realu w finale LM!

Finał Ligi Mistrzów – bonus kursowy od Betfan

Promocja skierowana jest do osób, które jeszcze nie są zarejestrowane w Betfan. Żeby skorzystać z tej oferty, należy na samym początku utworzyć konto, co sprowadza się do wypełnienia formularza rejestracyjnego na www.Betfan.pl. Obowiązujący kod promocyjny to słowo „BETONLINE” – mogą go podać tylko nowi gracze!

Bonus na finał Ligi Mistrzów to możliwość postawienia na wygraną Realu lub Liverpoolu po kursie wynoszącym aż 50.0. Takiej oferty nie sposób jest znaleźć na innej stronie internetowej. Już postawienie 5 zł na The Reds lub Królewskich oznacza szansę na zdobycie aż 220 zł. Co więcej, wygrana jest gotówką, a więc w tym przypadku nie ma mowy o warunkach obrotu, skomplikowanych zasadach wypłaty środków itp!

Kurs 50.0 na finał Ligi Mistrzów na www.Betfan.pl!
Kurs 50.0 na finał Ligi Mistrzów na www.Betfan.pl!

Każdy gracz sam podejmuje decyzję, na kogo chce postawić. Liverpool to, według kursów, faworyt do zwycięstwa, ale z pewnością i Real stać na zdobycie pucharu. Warto dodać, że bukmacher Betfan umożliwia obstawianie po kursie 50.0 nie na wygraną w regulaminowym czasie gry, ale triumf w całej Lidze Mistrzów, tak więc zalicza się do zakładu i ewentualna dogrywka, i także rzuty karne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wystrzelony kurs, czyli duży zarobek dzięki wygranej Realu bądź Liverpoolu!

Aby zakwalifikować się do promocji, należy po utworzeniu konta zagrać zakłady za co najmniej 50 zł. Mogą być to również typy na Ligę Mistrzów, ale trzeba pamiętać, iż nie mogą być przeciwne do typowanych dzięki bonusowi.

W ofercie bukmachera Betfan zarejestrowani gracze mogą znaleźć nie tylko zakłady na sport, ale również gry jak poker czy blackjack. W portalu internetowym tej marki znajdziemy także wiele propozycji kursowych na wydarzenia specjalne czy wirtualne pojedynki.

Kurs 50.0 na wygraną Liverpoolu lub Realu w finale LM. Jak obstawić?

  1. Zarejestrowanie konta za darmo na www.Betfan.pl – kod promocyjny do wpisania to słowo „BETONLINE
  2. Przelanie na profil gracza minimum 55 zł
  3. Zagranie kuponów za co najmniej 50 zł (zakłady na dowolne wydarzenia sportowe, niekoniecznie z piłki nożnej)
  4. Postawienie na wygraną Liverpoolu lub Realu z kursem 50.0 w specjalnej zakładce „Wystrzelony kurs!”. Maksymalna stawka to 5 zł

Nowi klienci na stronie www.Betfan.pl cały czas mają do odebrania także cashback 600 zł przy pierwszej wpłacie oraz 100% do 1000 zł po dokonaniu drugiego depozytu na konto typerskie.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 74

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Betfan daje kurs 50.0 na wygraną Liverpoolu oraz Realu w finale LM! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie