Bukmacher STS jako pierwszy w naszym kraju wprowadził do oferty zakłady na karty online. W ofercie Betgames znajduje się, między innymi, Poker Texas Hold’em!

Betgames STS, czyli gra w karty online na prawdziwe pieniądze!
Betgames STS, czyli gra w karty online na prawdziwe pieniądze!

Legalny poker w Polsce

Czym są Betgames STS? To dział, w którym gracz otrzymuje możliwość grania w karty na prawdziwe pieniądze. Nie chodzi jednak o grę w dosłownym tego słowa znaczeniu, a o zwykłe (choć trochę niezwykłe) obstawianie.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Zadaniem gracza w Betgames jest stawianie na to czy jego układ wygra z układem kart krupiera. Kursy zmieniają się na bieżąco w zależności od sytuacji. W pokerze, na przykład, im lepsze karty w ręce typera, tym mniejszy kurs na jego zwycięstwo.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Czy to jest aby na pewno legalne? Oczywiście, bo zakłady na karty w STS to po prostu inna odmiana tradycyjnego grania u buka. Nie trzeba też nikomu przypominać, iż bukmacher STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów, a więc nie może oferować czegoś, czego zabraniają przepisy!

STS bonus 29 PLN bez depozytu + 1200 PLN!

Aby zagrać w Betgames STS, a w nich w takie gry jak wojna, bakarat oraz poker, należy posiadać darmowe konto typerskie. Można założyć je w każdej wolnej chwili, a z kodem promocyjnymBETONLINE” dla nowo zarejestrowanych przygotowano bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN!

Uwaga! Każdy nowo zarejestrowany przy pierwszej wpłacie dostaje 100% doładowania przelewu do kwoty 1200 PLN! Ważną informacją jest także to, iż STS nie wymaga natychmiastowej weryfikacji danych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>